Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

«Гілки та рури»: інклюзивна виставка двох художників-підлітків

«Гілки та рури»: інклюзивна виставка двох художників-підлітків


Дитяча програма другої Бієнале молодого мистецтва. Відкриття - 8 травня о 19:30 в галереї арт-центру Aza Nizi Maza.

 

Парна виставка Василя Верещагіна (14 років) та Михайла Івашури (15 років) «Гілки та рури» — це розповідь про світобудову, про фантастичний та урбаністичний сади. У двох частинах виставки художники прагнуть охопити навколишній світ, зафіксувати його явища та принципи.

Василь Верещагін (також відомий у фейсбуці та комікс-спільноті під псевдонімом Васяжжот) створив свій проект у відповідь на тему Бієнале молодого мистецтва «Здається, я заходжу в наш сад». Зібравши докупи свої малюнки, він поділив їх на групи, групам дав латинські імена та пов’язав у єдину структуру. В ній маленькі, коричневі і прямокутні істоти протиставлені великим і складним, інфернальні — небесним, а поміж ними простягаються рури й істоти, що з’явилися з приску графіті-балончика.

Серед сюжетів Михайла Івашури, художника з аутизмом, значне місце займає міська підземка. Художник мандрує гілками харківського метрополітену, зупиняється на станціях і до маленьких дрібниць замальовує їхні інтер'єри. Його також цікавить мапа метро: трилінійна структура з кропітливо підписаними назвами всіх зупинок постійно відтворюється в його доробку. На мапах, як і в просторах станцій, час від часу відбуваються зміни — у назвах або зовнішньому вигляді. Та художник вводить їх поступово, погоджуючись лише на деякі з них.

Виставка триватиме до 7 червня (включно)

У травні виставка працює за розкладом: будні – 16:00-19:30, субота 11:00-18:00, неділя 11:00-15:00.

З 1 червня: вівторок-п’ятниця з 13:00 до 18:00.


Вік

12+


Вартість

Безкоштовно


Телефон

+38 (097) 333 4327


Посилання


Адреса

Харків
ул. Чернышевского, 4

Як дістатися?

ст. метро "Архитектора Бекетова"