Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

BabyBoomFest 2017

BabyBoomFest 2017


16 вересня в м. Бровари відбудеться унікальний культурно-розважальний фестиваль для всієї родини BabyBoom Fest 2017.


Тисячі призів та подарунків для учасників від партнерів фестивалю - такого рівня фестивалю в Україні немає.

Приходьте та пориньте в атмосферу найкращого свята України! Велика підготовка, грандіозні плани, ще більш масштабні дійства, події та розваги! 

Цьогорічне святкування Дня міста Бровари, що планується 16 вересня 2017 року у центральному парку Перемоги, знову пройде під знаком сімейного єднання, спільного відпочинку та творчого розвитку для кожного члена вашої родини

У програмі свята – безліч вже знайомих по тогорічному "BabyBoomFestу" розваг та чимало нового, цікавого та захопливого. 

Парк Перемоги знову буде поділено на безліч розважальних сегментів. Спорт, творчість, фото, музика – все, як в минулому році, але ще більше, гучніше та крутіше! 

Цього разу приділятиметься особлива увага благодійності. 

Ще більше місць для відпочинку з малюками, нові розваги для тинейджерів та молоді. 

Організатори намагаються організувати простір фестивалю так, щоб добре та весело було кожному - і малюкам, і дорослим – незалежно від віку! Це буде простір, де відпочиваючи з сім'єю, у кожного з’явиться можливість провести день з користю, дізнатися багато нового, не раз здивуватися та, не соромлячись, подарувати свої емоції оточуючим.

BabyBoomFest-2017 стане найяскравішою подією року не тільки для броварчан та гостей міста, а й прикладом для усієї України.

BabyBoomFest в рамках Шостої незалежної Премії в сфері організації заходів Ukrainian Event Awords було визнано переможцем у номінації "Найкраще дитяче свято України".

Вік

0+


Вартість

Безкоштовно


Телефон

+380 (50) 333 33 53
+380 (50) 333 35 33


Посилання


Адреса

Київ
м. Бровари, Парк Перемоги, вулиця Героїв Небесної Сотні