Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Дитяча виставка "Пластилінове різдво"

Дитяча виставка "Пластилінове різдво"


Дитяча виставка "Пластилінове різдво".

 

7 грудня о 17.00 ЛітМузей відкриває виставку «Пластилінове Різдво»

У переддень зимових свят ми всі в очікуванні дива: ось, після Св. Миколая, в перший день Нового року, в ніч на Різдво нарешті станеться щось неймовірно прекрасне і розпочнеться щось нове. Світ, як пластилін в руках вмілого Майстра, набуде ідеальних форм… 
Ми теж можемо взяти до рук… ні, не світ, а звичайний пластилін і спробувати створити героїв, сюжет, картинку. Пластилін такий піддатливий, що можна переробити, якщо не вийде з першого разу: якщо герої не сподобаються, захочеться змінити сюжет, а картинку зробити красивішою.

Письменниця Yulita Ran Юліта Ран, яка в дитинстві бачила фей, а сьогодні вигадує історії та розповідає казки, і художниця Дар′я Кушніренко, яка вміє створювати нові світи з «підручних» матеріалів, представляють свій «пластиліновий світ» на виставці «Пластилінове Різдво». 
«Чарівні речі» - захоплюючі пригоди, написані Юлітою Ран – стали об′ємними в пластилінових ілюстраціях Дар′ї Кушніренко. І бонус від Юліти Ран – поради, як позбутися своїх страхів (адже під час зимових свят можуть з′явитися не тільки різдвяні янголи, а і небезпечні істоти з потойбіччя), і «Мандрівні казки» з ілюстраціями Давида Мартіашвілі.

Подивитись «пластиліновий світ» мисткинь, а також створити свої власні сюжети з пластиліну можна на виставці «Пластилінове Різдво», що триватиме в ЛітМузеї з 7.12 по 25.01. 

Вхід на відкриття виставки вільний!


Вік

5+


Вартість

Безкоштовно


Телефон

+38 (057) 706-25-79


Посилання


Адреса

Харків
вул. Баглія, 6

Як дістатися?

ст. метро "Пушкінська"

ст. метро "Архітектора Бекетова"

ст. метро "Університет"