Hunters Game

Hunters Game


Якщо ви думаєте, чим зацікавити компанію підлітків, як організувати дитячий день народження або які оригінальні дитячі атракціони і лабіринти спробувати, приходьте в парк розваг «Hunters Game» в Києві.

Тут вам запропонують масу варіантів крутих квестів і дитячих забав.

Квести - це модна розвага для дітей і дорослих, в якому важливі командна робота і інтелект. «Hunters Game » допоможе організувати вам незабутню пригоду для компанії і залишити найяскравіші спогади. У квест-кімнати допускаються батьки разом з дітьми, а значить - це відмінний варіант для сімейного відпочинку. Ви зможете стати однією командою, відчути смак загального досягнення та насолодитися часом, проведеним разом.

Квести «HuntersGame» в Києві - сучасні, з використанням натуралістичних ефектів професійного рівня. У квест кімнатах оригінальні декорації та реквізит, щоб максимально витримати тематику гри. Це пригоди в різних стилях, для будь-якого віку учасників і декількох рівнів складності. Квести і атракціони «Hunters Game» постійно оновлюються, а значить вам буде цікаво повертатися в ці квест кімнати за новими емоціями і завданнями.

Для дітей і підлітків «Hunters Game» забезпечує змагальний дух на найвищому рівні. Хлопці із задоволенням втягуються в дивовижне навколишнє оточення, починають підігравати і натхненно виконувати завдання квесту. Адже для молодшого покоління квести - не просто гра. Це додатковий розвиток фантазії і кмітливості. І тому так важливо обрати квест зі знайомими героями і захоплюючим сюжетом.

«Hunters-Game» розуміє, що будь-яка гра вимагає заохочення, тому компанія надає безкоштовні подарунки всім учасникам квестів, а ще брендовані халати кожному гравцеві. Як бонус розважальний центр «HuntersGame» дарує іменинникам безкоштовний солодкий стіл до Дня народження.

Вартість квестів в «HuntersGame» демократична, є пакети послуг для різного бюджету. Для компаній від 8 чоловік діє постійна знижка. Для клієнтів сервісу щотижня проводиться розіграш сертифікату на знижку 20%, 30% і 50%.
Час роботи

Пн–Нд 10:00–22:00.


Квитки

1 годину захоплюючих атракціонів: 399 грн (На одного человека, одноразовый вход)
Квест-кімната : 99 грн (На одну людину, одноразовий вхід)
Виртуальный спорт: 70 грн (На одного человека, одноразовый вход)
Автосимулятор: 100 грн (На одну людину, одноразовий вхід)
Інтерактивний стіл: 50 грн (На одну людину, одноразовий вхід)
Х-бокс: 70 грн (На одну людину, одноразовий вхід)
Приставка: 50 грн (На одну людину, одноразовий вхід)
Святкування Дня народження на 3 години: 799 грн


Контакти

+380 (99) 391 68 88
+380 (97) 890 80 17
bombandhuntersgame@gmail.com


Посилання


Адреса

Київ
Оболонський проспект, 21

Як дістатися?

метро Мінська, Героїв Дніпра

Атріум Італія, 2 поверх, навпроти Лабораторії Чокнутого Професора