Курси для школярів

Курси для школярів


Відкрито набір для школярів на експрес-курси за наступними напрямками:

  • Каліграфія (гарний почерк)
  • Природна грамотність (пишемо правильно)

Природна грамотність. Пишемо без помилок.

Ваша дитина постійно робить помилки, коли пише?

Часто виникає путанніца з Українською мовою і дитині важко в них орієнтуватися і все запам'ятати.? Ми знаємо, як йому допомогти.

Але що ж таке «природна грамотність»?

Природна грамотність - це набутий і закріплений навик грамотного письма.

Помилки в письмових роботах дитини - одна з найбільш поширених шкільних проблем. Причому, складності з грамотністю бувають і у тих хлопців, які по інших дисциплінах отримують цілком пристойні оцінки.

Природна грамотність - це навичка писати грамотно, не замислюючись при цьому про правила. Власне кажучи, по справжньому грамотні люди саме так і пишуть. Вони не перевіряють кожну букву і кому, що не згадують правила і виключення з них, не шукають кожне слово в довіднику і в словниках. Більш того, грамотна людина навіть може забути всі правила російської мови, які колись вивчав в школі - гірше він від цього писати не буде!

Це справжня, природна грамотність, якою можна користуватися все життя. Такий навик не забувається, на відміну від тих же правил.

На заняттях ми «ставимо» і вигострюємо універсальну схему: почув - представив графічний образ - відчув приємність цього способу - записав. Для цього розроблена система дидактичного матеріалу і комплексу вправ на розвиток всіх каналів сприйняття (в т.ч. і візуального).

Всього за 16 занять кількість помилок в письмових роботах знижується в 2-10 разів і це далеко не всі результати, які отримує дитина на наших курсах.

Крім цього дитина освоює шкільну програму з російської мови, знімає страх перед диктантами, вчиться перевіряти свої роботи і відпрацьовувати помилки так, що б вони не з'являлися в нових роботах. А ще батьки з подивом і радістю відзначають, що дитина стає більш уважним і зібраним.

Грамотним може стати кожен.

Адже всі ми якось навчилися ходити, говорити, читати, рахувати і багато чому іншому. Так і з грамотністю. Вона доступна всім! Справа тільки в бажанні і наявності ефективних інструментах.

Також для вас:

  • Ментальна арифметика (швидкий рахунок). 
  • Швидкочитання.

Заняття проходять за адресою Корольова 120/2 ДК "Кульбаба"

Запис через сайт: oduvan.od.ua або по тел. +380 (98) 748 58 05.


Коли

Пн–Пт 09:00–19:00, Сб 09:00–14:00.


Вік

7–12


Вартість

скорочтение+ментальная арифметика : 600 грн
грамотность: 600 грн


Телефон

+380 (68) 273 27 35


Посилання


Адреса

Одеса
проспект Небесної Сотні, 47