Аніматор Стів на дитячому святі

Аніматор Стів на дитячому святі


Відпочиваємо з майнкрафт на дитячому святі!

Стів потребує допомоги людей, саме тому прямо до вас в гості на дитячий день народження або інше свято увірвуться головні герої відомої гри. Вони потрапили в біду і тепер їм можуть допомогти тільки кращі з кращих гравців - ваші діти. З цього моменту свято з аніматорами закрутитися, і принесе багато яскравих вражень. Аніматори і дитяче свято в стилі майнкрафт просто створені для веселих і бешкетних ігор та пригод. Замовити свято в стилі майнкрафт і кращих аніматорів можна в будь-яке місце, але найвигідніше свято буде виглядати для дітей шкільного віку.

Оригінальні доповнення до свята для дітей зроблять захід неймовірно веселим, оригінальним і цікавим. Костюми для аніматорів створювали найкращі дизайнери, і образи вийшли яскравими і точь-в-точь, як у головних героїв майнкрафт. Два персонажа-аніматора з гри майнкрафт або один - вибирати вам! У будь-якому випадку дитяче свято з аніматором вийде бешкетним і незвичайним. Аніматори майнкрафт на дитячий День народження проведуть тематичні ігри та створять потрібну атмосферу. Подаруйте дітям найкраще свято!

У програмі вечора рухливі ігри, естафети та веселі конкурси. Остаточну вартість озвучить фахівець Квестманіі після уточнення деталей. Вона залежить від тривалості заходу, кількості гостей і замовлених аніматорів. Також для вас можуть розробити квест програму!

Деталі цін уточнюйте у менеджера 098 394 06 28


Коли

Пн–Нд 10:00–20:00.


Вік

0+


Вартість

Аніматор Стів на дитячому святі : 1000 грн


Телефон

+380 (67) 112 07 55


Адреса

Київ
ВДНГ, проспект Академіка Глушкова, 1

Як дістатися?

Метро Виставковий центр, ВДНГ, інфо-центр