Аніматори Фіксікі на дитячий День народження в Києві

Аніматори Фіксікі на дитячий День народження в Києві


Аніматори Фіксики

Маленькі створіння, які живуть в кожному будинку і вміють лагодити будь-яку техніку. І, звичайно ж, вони завжди знайдуть спільну мову з дітьми 5-10 років, один з головних інтересів яких - розібратися, як працює той чи інший прилад.

Задовольнити цікавість підростаючого покоління можуть аніматори Фіксікі, які прийдуть на дитяче свято в Києві і Київській області. Ви можете замовити цих персонажів на День народження своєї дитини, ранок в дитячому саду або свято в початковій школі, звернувшись в агентстві Квестманія в місті Київ.

Головні персонажі цієї казкової історії - Фіксіки Сімка і Нулик, які завзято і зрозуміло для дітей можуть пояснити їм, як працює той чи інший пристрій, адже для цього у них є все необхідне: яскравий і незвичайний реквізит, оригінальні костюми і, звичайно ж, прекрасний настрій, яким вони готові поділитися з усіма гостями дитячого свята і Дня народження дитини.

Свято в стилі Фіксікі - це захоплюючі ігри, цікаві фокуси, веселі загадки і запальні танці під фіксіпелкі. Ця програма оптимально підходить для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Аніматори Фіксікі будуть доречні на будь-якому заході для малюків.

Аніматори Фіксікі на дитячому святі

Аніматори Фіксікі можуть приїхати в садок, школу або ж просто на День Народження до вашої дитини в ресторан. Де б не проходило свято і скільки б гостей Ви не запросили, наші професійні актори впораються з будь-якою аудиторією.

У програмі вечора рухливі ігри, естафети та веселі конкурси. Остаточну вартість озвучить фахівець Квестманіі після уточнення деталей. Вона залежить від тривалості заходу, кількості гостей і замовлених аніматорів. 

Деталі цін уточнюйте у менеджера 098 394 06 28.


Коли

Пн–Нд 10:00–20:00.


Вік

0+


Вартість

Аніматори Фіксіки на дитячий День народження в Києві : 1000 грн


Телефон

+380 (67) 112 07 55


Адреса

Київ
ВДНГ, проспект Академіка Глушкова, 1

Як дістатися?

Метро Виставковий центр, ВДНГ, інфо-центр