Аніматори Мімімішки на дитяче свято в Києві

Аніматори Мімімішки на дитяче свято в Києві


Аніматори Мімімішкі на дитяче свято

Малюки люблять мультфільми про милих і добрих звірят, і як раз для них створений мультфільм «Мімімішкі». Історії про маленьких друзів Кеші, Білої Хмаринки, кожен раз приводять діток в захват, і вони точно будуть раді, якщо до них в гості прийдуть аніматори Мімімішкі. Мультфільм «Мімімішкі» не просто розважальний, але і навчальний, тому і програми наших дитячих аніматорів теж мають освітні елементи. У грі діти легко вчаться і прекрасно проведуть час з милими аніматорами Мімімішкамі. Малюки з великим задоволенням відправляться в веселі пригоди з друзями на святі і дізнаються багато нового. Ви самі зможете вибрати той сценарій для дитячого свята, який підійде саме вашим дітям.

Аніматори Мімімішкі на день народження

На замовлення викликати аніматорів Міммішкі можна по всьому Києву та Київській області. Веселі пригоди з аніматором з Мімімішек можна замовити прямо додому, в дитячий сад, в початкову школу, в кафе або в ресторан. Дітям сподобаються наші дивовижні виїзні програми, наповнені іграми, танцями, піснями і жартами! Кожна програма з аніматорами Мімімішкамі на дитяче свято або день народження дитини має свої особливості і може легко редагуватися. Наші аніматори Мімімішкі порадують і дітей, і дорослих своїм професіоналізмом і високим рівнем майстерності. Їх недарма визнали кращими фахівцями дитячої анімації Києва та області. Разом з невтомними казковими героями мультфільму «Мімімішкамі» і аніматорами для дітей на свято ви можете запросити і інших персонажів мультфільмів. У парі з Аніматором Мімімішкамі буде добре дивитися будь-який казковий герой! А веселощів і сміху буде в два рази більше! Наші аніматори знають, як порадувати малюків і зроблять все, щоб дівчатка і хлопчики на святі не нудьгували, веселилися і відпочивали! Аніматори Мімішкі порадують всіх на дитячому святі і організовують чудовий День народження дитини!

У програмі вечора рухливі ігри, естафети та веселі конкурси. Остаточну вартість озвучить фахівець Квестманіі після уточнення деталей. Вона залежить від тривалості заходу, кількості гостей і замовлених аніматорів. Також ми можемо розробити квест програму.

Деталі цін уточнюйте у менеджера 098 394 06 28.


Коли

Пн–Нд 10:00–20:00.


Вік

0+


Вартість

Аніматори Мімімішки на дитяче свято в Києві: 1000 грн


Телефон

+380 (67) 112 07 55


Адреса

Київ
ВДНГ, проспект Академіка Глушкова, 1

Як дістатися?

Метро Виставковий центр, ВДНГ, інфо-центр