Аніматор Сейлор Мун на дитячому святі в Києві

Аніматор Сейлор Мун на дитячому святі в Києві


Аніматор Сейлор Мун для дітей

Мультфільм «Сейлор мун» запалив в серцях мільйонів дітей любов до аніме! Мультфільм розповідає історію життя дівчаток-чарівниць. «Воїни в матросках» або воїни-берегині маленької принцеси Усагі Цукіні або Сейлор Мун борються зі злом, щоб врятувати Землю. Якщо ви хочете організувати неймовірний дитяче свято і запросити аніматора в Києві та Київський області, то зверніть увагу на персонажів дивного і дуже оригінального мультфільму «Сейлор мун»!

Аніматор Сейлор Мун і її друзі на замовлення - обирайте улюбленого персонажа для своєї дитини і захопленню не буде кінця!

Аніматор Сейлор Мун на дитячому святі

Дитячий аніматор в образі Сейлор Мун і її подруг Сейлор Марс, Сейлор Меркурій, Сейлор Юпітер, Сейлор Венера, Сейлор Нептун, Сейлор Сатурн і малятко Банні проведуть най оригінальні та запам'ятовувані свята для дітей!

Аніматори на дитячий день народження в образі героїв мультфільму Сейлор Мун гарантують веселощі! З ними неможливо нудьгувати і сумувати! Аніматори Сейлор Мун для дітей підберуть відповідні програми, ігри та конкурси. Дитячий аніматор на день народження дитини в образі Сейлор мун - це не тільки весело, але й корисно для навчання. З воїнами-дівчатами діти можуть вивчити всю сонячну систему, адже їхні імена - це назви планет.

Аніматори на дитяче свято прийдуть до вас додому, в дитячий сад, в школу, в кафе і в ресторан. Дівчатка від таких гостей на святі будуть в захваті, а хлопчики з радістю візьмуть участь у боях і змаганнях. Навіть старшокласникам сподобаються програми за участю героїнь мультфільму Сейлор Мун. Для них ми підберемо тематичні вечірки, дискотеки і шоу-програми!

Так що поспішайте обрати для своїх дітей кращих аніматорів в самому класному образі!

У програмі вечора рухливі ігри, естафети та веселі конкурси. Остаточну вартість озвучить фахівець Квестманіі після уточнення деталей. Вона залежить від тривалості заходу, кількості гостей і замовлених аніматорів. Також ми можемо розробити квест програму.

Деталі цін уточнюйте у менеджера 098 394 06 28.


Коли

Пн–Нд 10:00–20:00.


Вік

0+


Вартість

Аніматор Сейлор Мун на дитячому святі в Києві: 1000 грн


Телефон

+380 (67) 112 07 55


Адреса

Київ
ВДНГ, проспект Академіка Глушкова, 1

Як дістатися?

Метро Виставковий центр, ВДНГ, інфо-центр