Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Виставка африканських фіалок і рослин-хижаків

Виставка африканських фіалок і рослин-хижаків


Секція "Сенполія" при КП "Київський міський Будинок природи" запрошує киян і гостей столиці на свою першу в цьому році виставку африканських фіалок.  


Ця виставка проходить у день св. Валентина, тож для закоханих пар, які завітають на виставку, підготували приємні подарунки – листочки фіалочок для самостійного вирощування рослинки на згадку про цю романтичну подію.

Окрім африканських фіалок, на виставці будуть представлені різноманітні комахоїдні рослини, так звані рослини-хижаки: діанеї, росянки, непентеси та інші. У природних умовах рослини-хижаки живуть у воді прісних водоймищ, на заболочених луках і болотах, в торфіпіску, тобто на субстратах, бідних з'єднаннями азоту. Ці рослини мають не тільки незвичний вигляд, але вони відрізняються між собою різними засобами приваблювати комах. Всі рослини підходять для вирощування у кімнатних умовах. Доглядати за ними не важко: потрібне сонячне підвіконня, очищена вода для поливу, для деяких рослин - прохолода взимку.


Всіх, хто бажає подивитись або придбати рослини, запрошують завітати на виставку 14-17 лютого з 11-00 до 18-00 години. У неділю виставка працює до 17-00.

Вхід на виставку вільний.
Вік

0+


Вартість

Безкоштовно


Телефон

+38 (044) 234 45 47


Посилання


Адреса

Київ
вул. Рогнідинська, 3