Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Літній денний табір робототехніки та механіки

Літній денний табір робототехніки та механіки


З 10 червня Клуб Робототехніки Kids & Robots в Приморському районі перейде в режим літнього денного табору. Всього, протягом літа дітей, віком від 7 до 14 років, очікують 5 захоплюючих змін:

17.06. - 27.06.
1.07 - 12.07.
15.07. - 26.07.
29.07. - 09.08.
12.08. - 23.08.

А для тих батьків, які не впевнені, чи варто вибрати наш літній табір денного перебування в Приморському районі, ми підготували спеціальні Демо Дні. Демо Дні пройдуть з 10 по 14 червня і будуть повністю відповідати програмі табору. Вартість Демо Дня становить 700 грн. (стандартна ціна 900 грн.)
Незважаючи на те, що наш клуб відкрився зовсім недавно, ми неодноразово чули від батьків один з найбільш хвилюючих їх питань: "Як будуть проходити дні в таборі?". У зв'язку з тим, наскільки часто задається це питання, ми вирішили докладніше розписати розпорядок дня, що дасть можливість всім батькам ознайомитися з програмою.

Ранок:
Прийом дітей починається з 8:00 ранку. З 8:00 до 9:00 всі збираються, після чого ми відправляємося на зарядку до Старобазарного скверу. У парку вожаті з хлопцями роблять зарядку, грають в активні ігри (волейбол, баскетбол, футбол, бадмінтон) і змагаються в естафетах.
Позаймались, тепер необхідно заповнити втрачені сили і підкріпитися смачним сніданком. О 10:30 діти відправляються на сніданок. Сніданок і обід проходять в затишному ресторанчику в центрі міста зі стравами домашньої кухні по меню, спеціально розробленому для дітей. На сніданки діти отримують напої, омлети, вівсянку, сирники, вареники, млинці з різною начинкою і не тільки.

З новими силами юні інженери відправляються на перший майстер-клас з Робототехніки або Механіці на вибір. Для канікул ми підготували 15 різних тем по кожному напрямку, так що навіть відвідуючи табір кожен день, діти завжди будуть зустрічатися з новими роботами і механізмами. Також не забули ми і про те, що це літні канікули, і діти в першу чергу хочуть цікаво і весело провести час, тому програма майстер-класів була змінена. Якщо під час навчання ми присвячуємо багато часу розбору механізму і теоретичної частини, в таборі діти будуть більше експериментувати, модернізувати свої механізми, проводити випробування і змагання.

День:
Всі напевно не раз чули, коли працюєш головою, витрачатися не менше енергії, ніж під час фізичних навантажень. Тому, щоб заповнити витрачену енергію і бути активними протягом другої половини дня, діти йдуть обідати. Обід буде складатися з таких страв: перше, друге блюдо, гарнір і смачний напій (компот, лимонад).

З 14:00 до 15:30 на дітей чекає відпочинок в парку, якщо дозволяє погода, а якщо погода не сприяє - захоплюючі настільні ігри в приміщенні клубу. Під час відпочинку діти гратимуть в Монополію (вдосконалена версія з банківськими картками) від HASBRO, в ігри на уважність і координацію Jenga, ігри на розвиток пам'яті, а також в словесні ігри, які добре розвивають навички комунікації.

15:30 - 16:00 - Полудень. На полуденок: свіжі фрукти, вода / соки / чай, дитяче печиво.

Вечір:
16:00 - 17.30 Трохи підкріпилися, тепер можна вирушати на другий майстер-клас. Після завершення майстер-класу у дітей ще залишиться деякий час на спілкування, обговорення механізмів і планів на завтра.

З 18. 00 до 18.30 зустрічаємо батьків і прощаємося до завтра.

Вартість зміни: 10 днів - 6000 грн.

                           5 днів - 4000 грн.

                           1 день - 900 грн.

Важливо! Якщо у дітей є якісь продукти, які вони не їдять або викликають алергію, повідомте адміністратору заздалегідь.

Чекаємо всіх дітей в літньому таборі від Kids & Robots, де діти продовжать освоювати технічні науки, весело проводити час і знайомитися з новими друзями за адресою: Одеса, вул. Успенська 99

Телефони для запису
0958758500
0938758500

Сторінка клубу: kidsandrobots.com/Centr
Сторінка в facebook: www.facebook.com/Yspenskaia/

Технічна освіта для дітей від 4 до 15 років в Приморському районі.

Проведемо ЛІТО ВЕСЕЛО І З КОРИСТЮ У ТАБОРІ c KIDS & ROBOTS!


Вік

7–14


Вартість

Смена 10 дней (2 недели с понедельника по пятницу): 6000 грн (Набор в смену по предварительной записи, количество мест ограничено)
Смена 5 дней : 4000 грн (Набор в смену по предварительной записи, количество мест ограничено)
День в лагере: 900 грн (Набор в смену по предварительной записи, количество мест ограничено)
Демо-день в лагере с 10 по 14 июня: 700 грн (Демо-день можно приобрести на любой из дней с 10 по 14 июня только 1 раз)


Телефон

+38 (093) 875-85-00
+38 (095) 875-85-00


Посилання


Адреса

Одеса
вулиця Успенська 99, Одеса (Приморський район)

Як дістатися?

До зупинки "Катерининська - Успенська" ходять маршрутки №:

124 11-я станція Люстдорфської дороги - сел. цукровий

185 Соборна пл. - Меморіал 411 батареї (Дача Ковалевського)

117 Гуртожиток мед. інституту - Аеропорт

220 Преображенська (Софіївська) - Рибпорт

242 Паустовського - Лікарня водників

133 Олександрівський проспект - Генерала Петрова

215 Сергія Ядова (Воробйова) - 16-а станція Великого Фонтану

149 Олександрівський проспект - Архітекторська (Корольова)

131 Старосенная пл. - Перемоги (Зоряна)

570 Автостанція Привоз - Гвардійське

Після виходу з маршрутного таксі рухайтеся у напрямку до вулиці Преображенської по лівій стороні вулиці Успенської.

Тролейбус №2 - можна вийти на зупинці "Катерининська - Успенська" або "Преображенська - Успенська". Клуб знаходиться якраз у проміжку між ними.

До зупинки "Олександрівський проспект (Троїцька)" ведуть такі маршрутні таксі:

203 ЦПКіВ Шевченко (Алея слави) -цементній завод

215 Сергія Ядова (Воробйова) -16-а станція Великого Фонтану

237 Агрономічна -Старосенна пл.

Після виходу на зупинці пройдіть 1 квартал по Олександрівському проспекту в бік Успенської, перейдіть дорогу і рухайтеся по Успенській у напрямку до вулиці Преображенської по лівій стороні.

Також можна доїхати маршруткою №175 Меморіал 411-ї батареї - пл. Соборна, виходячи на зупинці "Пушкінська - Успенська" або "Рішельєвська - Успенська" (в залежності від напрямку руху). Після виходу рухайтеся по Успенській у напрямку до вулиці Преображенської по лівій стороні.

Для маршрутки №198 Аркадія - вул. Нежданової потрібно вийти на зупинці "Катерининська - Велика Арнаутська" або на зупинці "Мала Арнаутська" (в залежності від напрямку руху). Після виходу потрібно пройти через Старобазарний сквер на вулицю Успенську.

Якщо Ви користуєтеся тролейбусами №5 і №7, Ви можете вийти на зупинках "Преображенська - Новосельського" або "Троїцька - Катерининська".

Тролейбуси №10 і №1 зупиняються на зупинках "Рішельєвська - Успенська" і "Пушкінська - Успенська".

Трамваї №10 і №15 ходять по вулиці Преображенській і зупиняються на перетині з вулицею Успенської.

Також на Преображенській вулиці можна вийти на зупинці "Успенська", скориставшись маршрутками:

105 вул. Куйбишева - с. Жеваховський

111 вул. Преображенська - Усатове

121 пр. Маршала Жукова - ТРЦ "Рів'єра"