Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Базовий курс: Перша домедична допомога

Базовий курс: Перша домедична допомога


На курсі Вас навчать рятувати та підтримувати життя до приїзду медиків.

 

Це не нудні лекції, а заняття за сучасними стандартами. З них більше 70% - це практика, що складається з допомоги при: кровотечах, ДТП, зупинці серця, інфарктах, інсультах, проблем з грудною кліткою, роботи з автоматичним дефібрилятором, епілепсії, удавленні, утопленню, виклику швидкої, опіках, обмороженнях, травмах та інших ситуаціях.

Даний курс розраховано на людей без базової медичної освіти, а також для медиків які хочуть попрактикуватись на сучасному спорядженню по новим стандартам першої допомоги.

Після курсу видається сертифікат.

Тривалість: 1 день з 10:00 до 17:00 (на обід буде організована кава-брейк). Група до 20 чоловік.

Вам потрібно бути в зручному одязі та мати з собою блокнот і ручку. Видаються шпаргалки з коротким змістом курсу.

Собівартість курсу: 500 грн. - обов'язкова повна або часткова перед оплата на картку Приватбанку (дізнатися можна за контактним номером телефону).
Собівартість складається з: витратних матеріалів, амортизації обладнання, роздаткових матеріалів (кожен отримає мінімальний набір засобів для першої допомоги: рукавички, маска-клапан для ШВЛ (брелок), кофі-брейку, виконання статутних обов'язків ГО, постійних безкоштовних курсів для поліції, рятувальників, військових, школярів, вчителів, оренди приміщення, рекламних послуг, часу інструкторів, тощо.

 

Реєстрація тут: www.firstaidcab.in.ua. Після реєстрації Вам зателефонують.


Вік

Батькам


Вартість

Вартість: 500 грн


Телефон

+380 (97) 848 99 92


Посилання


Адреса

Львiв
вулиця Героїв УПА, 80 (ITEA Hub)