Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Фестиваль дитячих театрів JoyFest.Діти

Фестиваль дитячих театрів JoyFest.Діти


Протягом трьох днів – 23, 24 та 25 травня 2019 року - у Києві пройде вже четвертий фестиваль дитячих театрів JoyFest.Діти.

На глядачів чекають конкурсні вистави від кращих дитячих театральних колективів, майстер-класи з акторської майстерності, творчі заняття, розваги.

JoyFest.Діти – це унікальний майданчик для презентації та розвитку дитячих талантів, а також своєрідна платформа для знайомства дитини з театральним мистецтвом. Вхід на фестиваль традиційно безкоштовний.

На фестивалі театральні колективи не просто показують широкому загалу та обговорюють з експертами свої вистави, а й діляться між собою досвідом, дізнаються нове на майстер-класах, підвищують рівень своєї театральної майстерності та знайомляться з такими ж веселими і творчими дитячими колективами.

Команда JoyFest запрошує дитячі театральні студії взяти участь у Четвертому фестивалі дитячих театрів JoyFest.Діти, який відбудеться на чудовому перфомативному майданчику Довженко-Центра - Сцені 6.

До участі у JoyFest.Діти  запрошуються театри з будь-яких куточків України та світу, з акторами у віці від 4 до 18 років. Вікові групи учасників поділятимуться на:

  • молодшу (4-8 років)
  • середню (9-13 років)
  • старшу (14-18 років)

Жанр заявлених до участі вистав - не має значення, але перевага надається позитивним роботам, які несуть добро, надію та світло.


Вік

4+


Вартість

Безкоштовно


Посилання


Адреса

Київ
вул. Васильківська, 1, Довженко-Центр