Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Виставка живопису "Світ пташиних таємниць"

Сучасна українська художниця Наталія Єщенко-Петрова представляє в МВЦ "Музей історії міста Києва" персональну виставку з чаруючою назвою "Світ пташиних таємниць", над якою вона працює вже близько чотирьох років.


Черпаючи натхнення з подорожей, документальних фільмів про дику природу, а також з фотографій та енциклопедій, мисткиня на своїх полотнах демонструє пташиний світ у всьому його багатстві та різноманітті. 

"У моїй творчості птах надихає мене пластичністю ліній, щедрістю барв, розмаїттям форм", – зізнається художниця.

Проте зображення птахів має не лише естетичний характер, Єщенко-Петрова використовує образ цих створінь як символ свободи тіла і духу, оскільки людині, як і будь-якій пташці чи іншому живому створінню, потрібна свобода. Витончена краса та граційність птахів спонукають на роздуми про багатство природи, її гармонійність і довершеність. Своїми художніми образами митець дає нам зрозуміти, що все геніальне і прекрасне створено саме природою, якою потрібно вміти насолоджуватися та надихатися, яку варто цінувати як найбільший скарб, оберігаючи, разом із тим, її беззахисну тендітність.

Наталія Єщенко-Петрова народилася у Києві. Маючи вищу освіту за фахом "Правознавство", у 2013 році розпочала вивчати живопис у творчих майстернях художників Любові Сенчук, Станіслава Звольського, Оксани Свіжак. Дипломант і призер українських та міжнародних художніх виставок, конкурсів живопису і графіки. Учасниця українських виставок в Італії. Роботи Єщенко-Петрової зберігаються у приватних колекціях України, Італії, Росії та Франції.

Виставка триватиме до 19 грудня 2018 р.


Вік

0+


Вартість

Дитячий квиток: 15 грн (для дітей до 7-ми років - безкоштовно)


Телефон

+380 (44) 520 28 26
+380 (44) 520 28 27


Посилання


Адреса

Київ
вул. Богдана Хмельницького 7