Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Жити. Історії війни. Художньо-літературна виставка учасників АТО

Жити. Історії війни. Художньо-літературна виставка учасників АТО


15 березня о 17:00 відбудеться відкриття художньо-літературної виставки "Жити... Історії війни".

Це мистецький проект, що висвітлить різноманітність воєнної літератури, музики, фоторобіт від учасників бойових дій, волонтерів, журналістів і переселенців. На виставці будуть представлені  художні твори загиблого бійця АТО Юрія Колесника, псевдо – «Явір»

Війна увірвалась в наше життя неочікувано і вплинула не тільки на наше життя, а і на мистецтво. Вже видано багато книг про сучасну війну на сході, написані картини, заспівані пісні. Цією виставкою організатори хочуть підтримати і підставити плече тим, хто намагається достукатись до сердець через силу слова, пензля, творчих рук і сердець. Ми розкриваємо свої серця на зустріч людям, завдяки яким прагнемо заперечити байдужість суспільства до воєнних, зрозуміти і підтримати їх. Творчість, яка зародилась там, де поряд ходить небезпека і смерть, вміє цінувати і любити кожну мить життя.

В межах виставки відбудуться благодійні кінопокази, концерти, лекції, авторські читання, майстер-класи, презентації книжок, арт-терапія для бійців, курс надання невідкладної допомоги, тощо. Слідкуйте за подіями і долучайтесь.   

Створіть разом затишну і дружню атмосферу виставки, щоб надихнутись на любов до життя і гарні справи.

Виставка працюватиме з 15 березня – 15 квітня 2019 року, в просторі Музею книги і друкарства України, щодня, крім вівторка, з 10 до 17 год.

Вхід на відкриття – вільний, у інші дні – за квитками музею.

Тел.: (044) 280-79-76


Вік

16+


Вартість

Дорослий квиток : 30 грн
Студентський квиток: 20 грн
Пільговий квиток: 10 грн


Телефон

+380 (44) 280 79 76
+380 (44) 280 22 10
+380 (44) 280 78 43


Посилання


Адреса

Київ
вул. Лаврська, 9, Корпус 9

Як дістатися?

Як проїхати громадським транспортом: Треба дістатися Києво-Печерського історико-культурного заповідника. Їхати до станції «Арсенальна» (Святошинсько-Броварська лінія), далі — автобусом № 24 або тролейбусом № 38 до зупинки «Лавра». До Києво-Печерської лаври їдуть і маршрутки №№ 470, 520, 527. Як проїхати на машині: Від Європейської площі піднятися вгору по вулиці Грушевського до станції метро «Арсенальна», далі по вулиці Івана Мазепи повз площу Слави.