Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Прем'єра «Лисеня, якому вдалося»

Прем'єра «Лисеня, якому вдалося»


Якщо ви любите таких казкових персонажів, як лисички, а також, красиві й повчальні історії, музику й танці, – тоді ця вистава для вас і ваших дітей!

 

Перед вами – інтелігентна родина лисів-музикантів. На стінах їхньої затишної домівки висять портрети видатних предків, що прославилися на весь ліс своїм музичним хистом. Однак їхня донька – лисичка Леся – мріє зовсім не про уроки гри на скрипці... Яке ж заняття буде їй до вподоби?

На вас чекає багато живої музики, вишукані костюми та неперевершений лисячий шарм. Це вистава про те, як важливо дитині знайти власний шлях і справу, за яку їй самій хотілося б узятися. І про те, як важливо батькам підтримувати свою дитину в її пошуках, а не змушувати жити чужим життям.

Під час вистави можна буде почути живе звучання різних музичних інструментів: фортепіано, цитри, скрипки, колісної ліри – а також співи. Якщо ви в захваті від казкових персонажів – лисиць, любите красиві й повчальні історії, музику й танці, та вірите, що театр – це місце, де на сцені народжуються добрі чари, – тоді ця вистава для вас і ваших дітей!

Звертаємо Вашу увагу, що з жовтня 2018 у нашому Театрі стартував проект «Інклюзивний театр». Відтепер перегляд вистав нашого репертуару доступний людям з порушенням зору — для них передбачена послуга аудіодискрипції (коментування вистави через приймачі з навушниками). Скористатися нею можна заздалегідь зателефонувавши у касу. Також у глядацькій залі передбачені спеціальні сидіння для людей з порушенням опорно-рухового апарату, що користуються візком. Потрібно лише обрати квиток на місце, помарковане відповідним чином.


Вік

5+


Вартість

Від: 30 грн
До: 55 грн


Телефон

(032) 255 33 30


Посилання


Адреса

Львiв
вулиця Академіка Гнатюка, 11