Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Показ Надихаючих Танцювальних Вистав

Показ Надихаючих Танцювальних Вистав


Дві сучасні вистави, які змінюють уявлення про дитячу творчість, запрошує подивитися одеситів Всеукраїнський проект "Діти змін".
Покази пройшли в Києві, Дніпрі, Херсоні, Кривому Розі, Рівному та Запоріжжі, отримавши високу оцінку глядачів і театральних критиків.

При цьому учасникам постановок від 8 до 16 років і 80% всього матеріалу: тексти, танці, мініатюри, пісні, жарти - діти створили самі.
Ці результати демонструють головну мету проекту: мотивацію до усвідомленого сприйняття світу і власної особистості у дітей за допомогою сучасного креативного розвитку.
Покази відразу двох спектаклів "Всі дороги ведуть до людей» і «Яка головонька - така й розмовонька" пройдуть в один день: 18 травня о 16:00 в ДК ім. Лесі Українки.

Дізнатися подробиці і забронювати квитки можна за посиланням: https://lp274048.myflexbe.com

За відгуками глядачів, це відмінна альтернатива спільного культурного дозвілля для дітей і дорослих, яка дає кожній дитині можливість навчитися розуміти сучасне мистецтво, розвинути естетичний смак, знайти сміливість самовираження, зробити особисті висновки і висловити власну думку.

Оригінальність ідеї проекту "Діти змін" - можливість познайомитися з близькими по духу людьми, знайти нові точки дотику зі своєю дитиною.
Адже обговорити побачене та поділитись своїм думкам і емоціям глядач зможе прямо в залі після показу кожного з вистав.

Вік

5+


Вартість

8-14 ряд: 60 грн
1-7 ряд: 80 грн


Телефон

+38 (066) 774 63 84 (Антон Сафонов)- организатор проекта


Адреса

Одеса
Жуковського, 38 Палац культури ім. Лесі Українки