Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Кіноклубний фестиваль "Нове українське кіно"

Кіноклубний фестиваль "Нове українське кіно"


З 7 по 21 квітня у Рівному пройде перший кіноклубний фестиваль «Нове українське кіно», який запрошує глядачів на безкоштовні покази найкращих українських стрічок сезонуДо програми фестивалю «Нове українське кіно» у Рівному увійшли:

  • Гостросоціальна комедія «Герой мого часу» Тоні Ноябрьової – перший повнометражний фільм режисерки, яка раніше працювала над короткометражним стрічками та створювала кліпи для таких виконавців як Pianoбой і Скрябін. Прем'єра стрічки відбулася на Одеському кінофестивалі, де «Герой мого часу» з аншлагом відкрив Національний конкурс фестивалю і був відзначений премією за найкращу режисуру. Показ: 7 квітня о 14:30.

 

  • Містична драма «Брама» – фільм Володимира Тихого, який був вперше представлений у рамках Талліннського кінофестивалю «Темні ночі». Головна героїня «Брами» – старенька Баба Пріся, яка з родиною живе у Чорнобильській зоні відчуження. Виконавиця головної ролі, Ірма Вітовська, отримала за неї премію «КІНОКОЛО» за найкращу жіночу роль. Показ: 14 квітня о 14:30.

 

  • Драма «Коли падають дерева» – повнометражний дебют режисерки та сценаристки Марисі Нікітюк, який було вперше показано в рамках конкурсної програми Panorama Berlinale 68-го Берлінського кінофестивалю. Стрічку також нагороджено премією «Відкриття року», яка відзначає автора найкращого повнометражного дебюту, від Першої національної премії кінокритиків «КІНОКОЛО». Показ: 21 квітня о 14:30.


«Нове українське кіно» пройде у Рівненська обласна бібліотека для молоді (м. Рівне, вул. Київська, 18).
Фестиваль організовано компанією Arthouse Traffic за підтримки Державного агентства України з питань кіно.


Вік

13+


Телефон

+38 (0362) 63-52-60,
+38 (0362) 63-74-86


Посилання


Адреса

Рівне
вул. Київська, 18

Як дістатися?

тролейбус №3, 10

маршрутне таксі № 32, 34, 53, 64