Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Фестиваль "Смарагдове місто ОК"

Фестиваль "Смарагдове місто ОК"


25 серпня відбудеться фестиваль "Смарагдове місто ОК"

Це фестиваль, опинившись в просторі якого, від малюка до дорослого, відчуваєш себе в чарівній казці. Тут можна реалізувати свої дитячі мрії. Зрозуміти, що бажання збуваються. Навчитися ставити цілі, і, не дивлячись на перешкоди, долати їх.

Фестиваль розважального типу, мета якого - популяризація у дітей, а так само їх батьків, правильного розуміння навчання в цілому. Важливо навчатися того, що подобається, робити це з інтересом і бажанням. В кінцевому результаті - будь-яка професія принесе потрібний ефект, якщо робиш це з любов'ю.

Протягом дня, на заході, заповнюй контактну форму і беріть участь у розіграші головних призів: ручка з вкрапленнями смарагду або політ на повітряній кулі.

У "Смарагдове місто ОК" знаходяться простору: Сцена, Brain, Strong, Baby, Relax, Food, вулиця професій. Художні декорації дозволять вам відчути емоції, змусять переживати і зануряться в казкову атмосферу. Гості потрапляють в історію, з кульмінацією і її розв'язкою, беручи активну участь в конкурсах, для того, щоб отримати проміжний і основний призи.

Яскраві, характерні елементи привертають погляд наших гостей, і ваблять відвідати кожне простір. Ідея заходу відкривається гостю в один - два ходи.

При проходженні випробувань гості задіють тактильні відчуття, нюх, слух, смак на стільки, що не хочуть розлучатися з цим відчуттям до закриття міста.

Сайт фестивалю: https://nas-ua.com/izumrudniygorodok/


Вік

0+


Вартість

квиток на локацію: 60 грн
безліміт: 100 грн


Телефон

+38 (063) 136 25 85
+38 (044) 229 26 17


Посилання


Адреса

Київ
Парк Дружби народів