Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Майстер-класи Art&Creative lessons у ТРК "Проспект"

Майстер-класи Art&Creative lessons у ТРК "Проспект"


Art&Creative lessons  - авторські завдання на просторі «Клумба» в ТРК «Проспект» 

У листопаді дитячий простір «Клумба» в ТРК «Проспект» запрошує малят на нові захоплюючі інтерактивні ігри і гумористичні зустрічі, до «Клубу чомучок» і «Лабораторії сміху», на творчі майстер-класи і театральні вистави – ті опції, які мотивують представників покоління Z веселитися, вчитися, пізнавати світ і знаходити нових друзів. 

Головна цікавинка місяця – суботні Art & Creative lessons, авторські завдання ТРК «Проспект».

У новому сезоні простір «Клумба» презентує новий формат занять, що стимулюють розвиток креативного мислення і індивідуального стилю. «Створи свою власну стильну поні та придумай їй ім’я» - одне з найулюбленіших серед авторських завдань Art&Creative lessons.


«На Art&Creative lessons наші маленькі відвідувачі вигадують свої казки і самі створюють власних стильних і яскравих казкових героїв. Найпопулярнішими виявились поні і ляльки. До того ж учасники Art&Creative lessons розробляють дизайн вбрання і аксесуарів», - зауважує Олена Обухівська, PR менеджер ТРК «Проспект». 


У авторському проекті Art&Creative lessons на просторі «Клумба» в ТРК «Проспект» у вересні взяли участь більше 100 дошкільнят і учнів молодшої школи. Авторські завдання для дітей від ТРК «Проспект» - це креативний експеримент, створений, щоб привернути увагу юних відвідувачів до теми fashion. Тому що казкові герої, створені дітьми, також повинні бути стильними.


Наповнюйте вихідні позитивними емоціями, щоб дітям було весело і цікаво пізнавати світ і знаходити нових друзів!
Початок – о 12:00

 

 
Вік

3+


Телефон

+380 (44) 371 76 39


Посилання


Адреса

Київ
вул. Гната Хоткевича, 1-Б

Як дістатися?

найближчі ст. м Лісова і м Дарниця

Подивитись на карті