Виставка печворку Ольги Козицької "Геометрія кольорів"

Виставка печворку Ольги Козицької "Геометрія кольорів"


Відвідувачі побачать розкішні клаптикові твори, кожен із яких має свою історію, творчий задум, в який вкладено багато любові Автора.

Також – свій неповторний візерунок, складений із різнокольорових клаптиків та з калейдоскопів подій, зустрічей, поїздок, захоплених виразів обличчя і посмішок її подруг-однодумців, печворкісток.

Виставка стане логічним продовженням циклу персональних виставок талановитих майстринь печворку, які вже кілька років поспіль відбуваються восени в Центрі Української Культури та Мистецтва. Усі ці проекти – "дітище" Всеукраїнського фестивалю клаптикового шиття, започаткованого Світланою Долеско понад 10 років тому.


"Печворк, або шиття із клаптиків – хобі? Ні, це життя!" – так каже Ольга Козицька про цей вид рукоділля, популярний протягом останніх кількох сотень років у багатьох країнах на різних континентах.

Ольга розповідає: "Дванадцять років тому, в 2006 році, я поринула у світ печворку. І з тих пір жодного дня не проводжу без улюбленого заняття! Варто взяти в руки тканини – в голові починають складатися дивовижні картинки, а руки беруть голку з ниткою та починають їх відшивати. І ніколи заздалегідь не знаєш, у що все це виллється".

Найбільше Ольгу Козицьку заворожує те, як за допомогою простих геометричних фігур можна раз за разом складати нові візерунки. З’являється обсяг і глибина. І ти відчуваєш себе творцем нової реальності. Це магія!

 

Вхід вільний.

 

Час роботи виставкових залів:
Пн.- Пт. – 10:00 – 19:00; Сб. – 10:00 – 18:00; Нд. – вихідний.
Коли

Пн–Пт 10:00–19:00, Сб 10:00–18:00.


Вік

0+


Вартість

Безкоштовно


Телефон

+380 (44) 425 12 66


Посилання


Адреса

Київ
вул. Хорива 19-в

Як дістатися?

м. Київ, вул. Хорива, 19-В ст.м. «Контрактова площа» (вихід з метро в бік вулиць Верхній і Нижній Вал)