Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Виставка печворку Ольги Козицької "Геометрія кольорів"

Виставка печворку Ольги Козицької "Геометрія кольорів"


Відвідувачі побачать розкішні клаптикові твори, кожен із яких має свою історію, творчий задум, в який вкладено багато любові Автора.

Також – свій неповторний візерунок, складений із різнокольорових клаптиків та з калейдоскопів подій, зустрічей, поїздок, захоплених виразів обличчя і посмішок її подруг-однодумців, печворкісток.

Виставка стане логічним продовженням циклу персональних виставок талановитих майстринь печворку, які вже кілька років поспіль відбуваються восени в Центрі Української Культури та Мистецтва. Усі ці проекти – "дітище" Всеукраїнського фестивалю клаптикового шиття, започаткованого Світланою Долеско понад 10 років тому.


"Печворк, або шиття із клаптиків – хобі? Ні, це життя!" – так каже Ольга Козицька про цей вид рукоділля, популярний протягом останніх кількох сотень років у багатьох країнах на різних континентах.

Ольга розповідає: "Дванадцять років тому, в 2006 році, я поринула у світ печворку. І з тих пір жодного дня не проводжу без улюбленого заняття! Варто взяти в руки тканини – в голові починають складатися дивовижні картинки, а руки беруть голку з ниткою та починають їх відшивати. І ніколи заздалегідь не знаєш, у що все це виллється".

Найбільше Ольгу Козицьку заворожує те, як за допомогою простих геометричних фігур можна раз за разом складати нові візерунки. З’являється обсяг і глибина. І ти відчуваєш себе творцем нової реальності. Це магія!

 

Вхід вільний.

 

Час роботи виставкових залів:
Пн.- Пт. – 10:00 – 19:00; Сб. – 10:00 – 18:00; Нд. – вихідний.
Коли

Пн–Пт 10:00–19:00, Сб 10:00–18:00.


Вік

0+


Вартість

Безкоштовно


Телефон

+380 (44) 425 12 66


Посилання


Адреса

Київ
вул. Хорива 19-в

Як дістатися?

м. Київ, вул. Хорива, 19-В ст.м. «Контрактова площа» (вихід з метро в бік вулиць Верхній і Нижній Вал)