Кіберспортивна академія Windigo Academy

Кіберспортивна академія Windigo Academy


Windigo Academy - перша кіберспортивного оффлайн академія в Україні, створена за підтримки Федерації Кіберспорт України (UESF), що спеціалізується на навчанні дітей і дорослих кіберспортивним дисциплінам, таким як Dota 2, CS: GO та Fortnite.

Windigo Academy - це та освітня платформа, без якої в найближчому майбутньому не зможе обійтися жоден гравець-початківець, який мріє стати професійним кіберспортсменом. При цьому не має значення вік і професія - важливо прагнення йти вперед до своєї мети, навчатися, набиратися досвіду і перемагати.

Кіберспорт - це перш за все спорт. Ми ставимо перед собою мету, прищепити в суспільстві правильне ставлення до гри як до спорту, виховуючи в гравцях дисципліну і усвідомленість, пропагуючи здоровий спосіб життя і правильний підхід до тренувального процесу. Windigo Academy надає учням унікальну можливість розкрити свій потенціал під наставництвом професійної тренерської команди і проявити себе в новій, стрімко розвивається сфері кіберспорту в якості успішної людини. Будь-яка ігрова дисципліна - система навантажень на пам'ять, увагу, сприйняття людини, і чим краще він справляється з цими навантаженнями, тим він, успішніше у всіх сферах життя.

Windigo Academy надає учням унікальну можливість розкрити свій потенціал під наставництвом професійної тренерської команди і проявити себе в новій та стрімкій сфері кіберспорту в якості успішної людини. Будь-яка ігрова дисципліна - система навантажень на пам'ять, увагу, сприйняття людини, і чим краще він справляється з цими навантаженнями, тим він, успішніше у всіх сферах життя.

Варто відзначити, що професії в сфері кіберспорту не обмежуються одними лише кіберспортсменами. Навички, які ми надаємо на наших курсах дають чіткі поняття про киберспорт і в перспективі відкривають багато вакансій для розвитку в цій сфері, таким професіям як організатори подій, агенти, коментатори, оператори, економісти і статисти, девелопери, менеджери з продажу, журналісти, PR- менеджери, розробники. Глибоко знаючи змагальні ігри, кіберспортсмен, з легкістю може знайти роботу в ігровій індустрії або ЗМІ.

Сьогодні - це захоплення, а завтра - перспективна висооплачіваемая професія! Ми знаходимося на території комплексу Windigo Arena - ультрасучасного ігрового центру площею 1100 м2 в самому центрі міста Дніпро, в ТРЦ Мост-Сіті.

Тривалість курсу: 1 рівень - 3 місяці. Час проведення: денні та вечірні групи У киберспортівній академії "Windigo Academy" є різновікові групи.

 
Час роботи

Пн–Нд 10:00–20:00.


Квитки

Обучающий тариф "Оптимальный": 1500 грн (В академии действуют 4 основных тарифа обучения: Оптимальный, Стандарт, Премиум, Личный тренер)
Обучающий тариф "Стандарт": 4000 грн
Обучающий тариф "Премиум": 10000 грн
Обучающий тариф "Личный тренер": 20000 грн


Контакти

+380 (97) 279 77 78
windigoacademy@gmail.com


Посилання


Адреса

Дніпро
Глінки 2, ТРЦ "МОСТ-Сіті" Дніпро