Набір в групи по навчанню кіберспортивним дисциплінам

Набір в групи по навчанню кіберспортивним дисциплінам


Windigo Academy - перша кіберспортивного оффлайн академія в Україні, створена за підтримки Федерації Кіберспорт України (UESF), що спеціалізується на навчанні дітей і дорослих кіберспортивного дисциплін, таким як Dota 2, CS: GO і т.д.

Windigo Academy - це та освітня платформа, без якої в найближчому майбутньому не зможе обійтися жоден початківець гравець, який мріє стати професійним кіберспортсменом. Чи не має значення вік і професія - важливо прагнення йти вперед до своєї мети, навчатися, набиратися досвіду і перемагати.

Ми ставимо перед собою мету, прищепити в суспільстві країн СНД правильне ставлення до гри як до спорту, виховуючи в гравцях дисципліну і усвідомленість, пропагуючи здоровий спосіб життя і правильний підхід до тренувального процесу.

Знаходимося на території комплексу Windigo Arena - ультрасучасного ігрового центру площею 1100 м2 в самому центрі міста Дніпро, в ТРЦ Мост-Сіті.
Коли

Пн–Нд 10:00–20:00.


Вік

8+


Вартість

Тариф обучения "Оптимальный": 1500 грн (В академии есть 4 основных тарифа обучения: Оптимальный, Стандарт, Премиум, Личный тренер)
Тариф обучения "Стандарт": 4000 грн (В академии есть 4 основных тарифа обучения: Оптимальный, Стандарт, Премиум, Личный тренер)
Тариф обучения "Премиум": 10000 грн (В академии есть 4 основных тарифа обучения: Оптимальный, Стандарт, Премиум, Личный тренер)
Тариф обучения "Личный тренер": 20000 грн (В академии есть 4 основных тарифа обучения: Оптимальный, Стандарт, Премиум, Личный тренер)


Телефон

+380 (97) 279 77 78


Посилання


Адреса

Дніпро
Глінки 2, ТРЦ "МОСТ-Сіті" Дніпро