Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Курс "Перша допомога дітям"

Курс "Перша допомога дітям"


30 вересня у м. Рівне пройде курс "Перша допомога дітям"

 

Для реєстрації на курс заповніть форму: https://goo.gl/S58rir

Діти - це не зменшена копія дорослих. Порятунок дітей потребує спеціальних знань по першій допомозі - є важливі нюанси і спеціальні маніпуляції, які необхідно знати батькам і всім, хто працює з дітьми (няням, вихователям і т.д.).

За допомогою підручних та спеціальних засобів, наші кваліфіковані інструктори навчать вас проводити серцево-легеневу реанімацію, викликати швидку, діяти при: утопленні, судомному стані, порушення прохідності дихальних шляхів, підвищенні температури тіла, втраті рідини та інших актуальних питаннях надання першої домедичної допомоги дітям.

Курс розрахований на людей без базової медичної освіти і не є професійним у підготовці медичних працівників, а також для медиків які хочуть попрактикуватись на сучасному спорядженні по новим стандартам першої допомоги.

По закінченню курсу, проводиться практичний іспит, та при успішному складанні його видається Сертифікат від 44 НЦ EMSA Ukraine.

Даний курс відповідає сучасним стандартам Європейської ради з реанімації (ERC) і Американської Асоціації Серця (АНА), а також нормативним документам Міністерства охорони здоров'я України та дає навички основ надання першої допомоги дітям. 


Вік

16+


Вартість

Вартість: 400 грн
При оплаті до 25 вересня: 350 грн


Телефон

+38 (096) 604 40 44


Посилання


Адреса

Рівне
м. Рівне