Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Авторський майстер-клас

Авторський майстер-клас


LEGO-конструктор в освітньому процесі закладу дошкільної освіти, або Коли, де і як формувати інженерне мислення дошколят (за програмою STREAM-освіта)Конструктор LEGO – це яскравий ігровий засіб, що допомагає вихователю привернути увагу дітей, навчити слухати та розуміти педагога, керуватися у власній діяльності його поясненнями. Таким конструктором може грати кожна дитина. Конструктор – найдоступніша і поширена розвивальна гра, а гра, у свою чергу, це найперший засіб за допомогою якого дитина входить у довкілля.

Про що буде йтися?

Про використання LEGO-конструктора в діяльності дітей дошкільного віку, який сприяє розвитку творчої активності, індивідуальних здібностей, навичок міжособистісного спілкування і колективної творчості, розвитку мовлення, комунікативних навичок, здатності аналізувати і планувати, а робота в групах сприяє вихованню почуття відповідальності. Будуючись на інтеграційних принципах, LEGO-технологія дозволяє забезпечити єдність освітніх цілей.

Чого Ви навчитеся?

  • оволодієте основними аспектами програми гри з LEGO;
  • дізнаєтеся про реалізацію проекту з LEGO «Проектувальник особистої безпеки»;
  • оволодієте умінням підвищувати мотивацію дітей до спільної діяльності;
  • обирати ігри та вправи з LEGO.


Формат роботи
Під час майстер-класу буде практика і зворотній зв’язок. Ви зможете пограти в різноманітні ігри та вправи з цеглинками LEGO, ознайомитись із авторським посібником економічного спрямування з використанням завдань з LEGO цеглинками «Пригоди Актива та Крилатки».
Беріть із собою дітей, для них буде багато цікавого та корисного, вони зможуть безпосередньо долучатися до вправ із конструювання.

Спікери авторського майстер-класу:
Людмила Ягодіна, маґістрантка Вінницького державного педуніверситету ім. М.Коцюбинського, членкиня Всеукраїнської Громадської організації «Асоціація працівників дошкільної освіти», Громадської організації «Академія розвитку особистості».
Світлана Чорна, маґістрантка Вінницького державного педуніверситету ім. М.Коцюбинського, членкиня Громадської організації «Академія розвитку особистості».

По завершенню авторського майстер-класу всі учасники отримають сертифікат про підвищення кваліфікації (6 акад.год. / 0,2 ЕКТС), практичний кейс матеріалів.
За бажанням учасників можна придбати авторський посібник економічного спрямування з використанням завдань з LEGO цеглинками «Пригоди Актива та Крилатки».
Вартість участі - 400 грн. За умов оплати до 9 лютого - 350 грн., до 16 лютого - 370 грн.
Для членів ГО «Академія розвитку особистості» діє 20% знижка.

Адреса проведення авторського семінару-практикуму: м. Запоріжжя (більш детальна інформація після реєстрації та сплати).

За запрошенням та попереднім погодженням можливе проведення виїзного авторського майстер-класу в будь-яке місто, селище, село, окремий ЗДО України.
Реєструйтесь на авторський майстер-клас за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1nkldm0Gixs0hhT3FOeLTxZARNXvvgUoAOHgyYSZeflA/edit


Вік

Батькам


Вартість

Вартість участі: 400 грн


Телефон

+380 (50) 710 00 82


Посилання


Адреса

Запоріжжя