Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Фестиваль саксофонної музики ім. Адольфа Сакса. «Vinnytsia Adolphe Sax Festival 2017»

Фестиваль саксофонної музики ім. Адольфа Сакса. «Vinnytsia Adolphe Sax Festival 2017»


5 днів у полоні саксофона!


З 6 по 10 листопада у Вінниці пройдуть концерти IV Міжнародного фестивалю саксофонної музики імені Адольфа Сакса Vinnytsia Adolphe Sax Festival-2017!
Вінничан та гостей міста чекають незабутні концерти та майстер-класи провідних саксофоністів України та Європи, ІІ міжнародний конкурс духової музики «Vin Venti» і ексклюзивний кінопоказ фільму про винахідника саксофону «Сакс Революція. Адольф Сакс».

Фестиваль саксофонної музики імені винахідника саксофона Адольфа Сакса було засновано та вперше проведено у 2014 році на честь 200-річчя від дня народження майстра. Організатором фестивалю є викладач ВДМШ №1, вінницький саксофоніст Євген Попель. Талісманом фестивалю було обрано відому скульптуру саксофоніста В'ячеслава Пастернака, яка прикрашає наше місто. 
 

Концерт - відкриття IV міжнародного фестивалю саксофонної музики ім.А.Сакса "Vinnytsia Adolphe Sax Festival-2017"

     

• 6 листопада, понеділок театр ім. Садовського, 19.00
 1 відділення - Концерт незрівнянного New Age Quartet.
New Age Quartet -  молодий та вже досвідчений колектив створений в стінах Київської Національної музичної академії ім.П.І.Чайковського.
В репертуарі гурту академічні та сучасні твори зарубіжних та українських композиторів .
У складі лауреати міжнародних конкурсів:
Артем Голоднюк - сопрано саксофон
Данило Довбиш - альт саксофон 
Павло Барабащук - тенор саксофон
Роман Фотуйма - баритон саксофон 

ІІ - відділення 
Вперше у Вінниці Андрій Чмут Бенд!
Андрій Чмут Бенд - це колектив молодих українських музикантів, що грають у стилі Smooth Jazz, Funk, Fusion. Музиканти приймали участь у різноманітних джазових фестивалях, таких як Kaunas Jazz Fest, Alfa Jazz Fest, Dnepr Jazz Fest, Jazz in Kiev....
Співпрацювали та грали з такими музикантами, як: Валерий Степанов, Jamala, Igor Zakus, Gaitana, Smooth Operation.... 
Музиканти зіграють як свої авторські композиції, так і композиції відомих джазових виконавців.
Лідер групи один з молодих саксофоністів України Андрій Чмут, постійний музикант співачки Джамали.

Ціна: 60-250 грн. Початок концерту о 19.00. Вас чекає приваблива харизма музикантів, потужні сакс-груви і невимушена атмосфера. 

   • 7 листопада, креативний простір «Артинов», 16:00 
Цього дня звучатимуть соло трьох саксофоністів: Данила Довбиша, Артема Голоднюка і Романа Фотуйми. Він розпочнеться о 16.00, а перед тим два останніх музиканти проведуть майстер-класи для саксофоністів нашого міста. 

    • 8 листопада, середа - Вінницька обласна філармонія, 18.30
Концерт Романа Фотуйма (Київ), Іллі Васячкина (Брюссель), Артема Голоднюка (Київ) та Євгена Попеля (Вінниця).

Визначні саксофоністи України під акомпанемент київських піаністок, лауреатів міжнародних конкурсів Дар'ї Шутко та Юлії Компанієць, виконають твори сучасних композиторів Америки, Франції, Японії та України. Приємні та сучасні мелодії від справжніх майстрів підкорять найвибагливішого слухача і цей вечір ви запам’ятаєте надовго!


     • 9 листопада Креативний простір "Артинов", 15.00 
IV-й Міжнародний фестиваль саксофонної музики ім. Адольфа Сакса запрошує до креативного простору «Артинов» на перегляд фільму «Сакс революція. Адольф Сакс». Вхід – 50 грн.

     • 10 листопада, креативний простір "Артинов", 14:00
Заключний фестивальний день, який розпочнеться майстер-класами від справжніх метрів саксофону. В «Артинов» о 14.00 навчатиме майстерності грі на інструменті сам уславлений Алан Крепен, професор саксофону Королівської консерваторії Брюсселю (Бельгія), а через годину його учень Ілля Васячкін.
 • Гала-концерт четвертого саксофонного фестивалю, 19.00
10-го листопада у Будинку офіцерів відбудеться Гала-концерт четвертого саксофонного фестивалю!  Увага, щоб отримати запрошення на цей концерт, вам потрібно придбати квитки на концерти 6 та 8 листопада! 
На концерті Оркестром Повітряних Сил України диригуватиме відомий бельгієць, майстер майстрів саксофону, диригент Оркестру Повітряних Сил Бельгії – маестро Алан Крепен. Солістами виступатимуть Євген Попель, Ілля Васячкін, Артем Голоднюк, Юлія Житнухіна та інші українські саксофоністи. В програмі твори Моцарта, Верді, Монті, Беркера, Відофта та самого А. Крепена. 

Квитки на концерт уже у продажу!
Вартість - 60-250 гривень.
Купуйте в один клік на сайті http://bilet.vn.ua/, а також у касах Вінницького театру імені Садовського, ТСК «Магігранд» (2 поверх) і ТЦ «Петроцентр».
Замовлення безкоштовної доставки квитків у будь-яку точку Вінниці за телефонами: (0432)57-55-55, (093)101-00-63 і (098)101-00-63.
Сторінка фестивалю на фейсбук 
  https://moemisto.ua/vn/festival-saksofonnoyi-muziki-im-adolfa-saksa-vinnytsia-adolphe-sax-festival-2015-13100.html


Вік

0+


Вартість

Квиток від: 60 грн (Вартість - 60-250 гривень.)


Телефон

+38 (0432) 67 09 07
+38 (068) 587 70 55
+38 (067) 430 69 46


Посилання


Адреса

Вінниця
13 вулиця Театральна Вінниця