Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

I Всеукраїнський конкурс малюнку-розмальовки "Мій дивовижний ліс"

I Всеукраїнський конкурс малюнку-розмальовки "Мій дивовижний ліс"


Освітній портал "Алаба", за організаційної підтримки ТОВ «Освітній портал»ТМ, запрошує до участі у І Всеукраїнському конкурсі малюнку-розмальовки "Мій дивовижний ліс".

Конкурс малюнку-розмальовки – це конкурс нового формату, який вперше започатковано та проводиться освітнім порталом "Алаба".

Команда проєкту пропонує учасникам проявити свою креативність, уяву та власне бачення збереження лісу як природної екосистеми, домалювавши та розмалювавши на запропонованому шаблоні-зображенні відповідні елементи лісу (рослини, тварини, природні явища тощо). Шаблон-зображення представлений у горизонтальному та вертикальному форматах. Кожен учасник обирає на свій розсуд один варіант. 

Основна мета конкурсу - створення умов для духовного і культурного розвитку дітей, розкриття творчого потенціалу дітей та молоді, зацікавлення учасників конкурсу до дослідження природних зон України, зокрема лісів, їхньої флори та фауни, а також привернення уваги до необхідності збереження та охорони лісів України. 

Частина отриманих організаційних (благодійних) внесків буде направлена на закупівлю потреб ЗСУ та/або гуманітарну допомогу.   

Тема конкурсу - природня екосистема лісів України, питання збереження та охорони лісів України. 

Роботи оцінюються за номінаціями: 

  • Малюнок-розмальовка;
  • Сучасне мистецтво.

Вік

4+


Вартість

Базовий (електронний) формат: 50 грн
Преміум (друкований) формат: 230 грн


Посилання


Адреса

Київ
вулиця Богдана Хмельницького 51б