Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

ІІ Всеукраїнський конкурс дитячо-юнацької творчості "Чарівна осінь"

ІІ Всеукраїнський конкурс дитячо-юнацької творчості "Чарівна осінь"


Освітній портал "Алаба", за організаційної підтримки ТОВ "Освітній портал"ТМ, запрошує до участі у ІІ Всеукраїнському конкурсі дитячо-юнацької творчості "Чарівна осінь".

Осінь - особливий період, коли на зміну літній спекотній погоді приходить довгоочікувана прохолода. Природа дивним чином перевтілюється. Гілки дерев заливає багряними, золотими, червоними відливами. Землю застилає килим з листя. Небо наливається кам’яною вагою та висить так низько, що, здається, до нього можна дістати рукою. Це час, коли все вибухає своєї останньої красою, наче природа накопичувала весь рік для грандіозного фіналу.

Зупинися на мить! Відчуваєш, яка урочисто-прекрасна атмосфера панує навкруги? Щоб продовжити це неймовірне відчуття та створити чудовий осінній настрій ми запрошуємо юних талантів представити нам свої чарівні творіння, які нестримним осіннім вітром ввірвуться в кожен дім і подарують листопад емоцій та незабутніх вражень.

Минулого року наша команда організувала Всеукраїнський конкурс дитячої творчості "Чарівна осінь" Тоді ми отримали понад сімсот неймовірних робіт з усіх куточків України. Роботи, які були надіслані минулого року, можна подивитись у Галереї робіт Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості "Чарівна осінь".

Основна мета конкурсу - створення умов для духовного і культурного розвитку дітей, розкриття творчого потенціалу дітей та молоді, виховання художньо-естетичних смаків, популяризація різних видів творчої діяльності, сприяння збереженню національного мистецтва серед дітей та молоді, виявлення та розкриття молодих талантів.

Частина отриманих організаційних (благодійних) внесків буде направлена на закупівлю потреб ЗСУ та/або гуманітарну допомогу.   

  • Тема конкурсу. До участі у конкурсі приймаються роботи, які відображають та/або стосуються тематики конкурса.
  • Роботи оцінюються за номінаціями: Малюнок; Декоративно-прикладне мистецтво; Авторська фотографія; Сучасне мистецтво; Художній твір; Листівка; Читання вірша/тексту.

Вік

4+


Вартість

Базовий (електронний) формат: 70 грн
Преміум (друкований) формат: 230 грн


Посилання


Адреса

Київ
вулиця Богдана Хмельницького 51б