Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

ІІ Всеукраїнський конкурс дитячо-юнацької творчості "Листи майбутній Україні"

ІІ Всеукраїнський конкурс дитячо-юнацької творчості "Листи майбутній Україні"


Освітній портал Алаба, за організаційної підтримки ТОВ «Освітній портал», запрошує до участі у ІІ Всеукраїнському конкурсі дитячо-юнацької творчості "Листи майбутній Україні". 

Майбутнє — це невідомий світ, у якому кожен з нас хоче знайти своє місце та свій власний сенс. Це невичерпне поле можливостей, де кожен крок може стати визначальним. І хоча майбутнє завжди залишається таємницею, ми всі плекаємо надію, що воно обіцяє багато цікавого та захоплюючого. І зараз, коли ми всі перебуваємо в очікуванні перемоги, ми можемо змінювати світ, спрямовуючи свою енергію на позитивні та корисні справи.

Ми хочемо запросити юних українців взяти участь у великому та важливому завданні: написати листи в майбутнє нашої України після великої перемоги, у яких поділитися своїми гарними ідеями, мріями та надіями. Ми віримо, що ваші слова можуть мати величезний вплив на той світ, який ви будете спостерігати в майбутньому.

Минулого року наша команда організувала Всеукраїнський конкурс дитячо-юнацької творчості "Листи майбутній Україні". Тоді ми отримали понад триста неймовірних робіт з усіх куточків України. Роботи, які були надіслані минулого року, можна подивитись у Галереї робіт Всеукраїнського конкурсу дитячо-юнацької творчості "Листи майбутній Україні".

Основна ціль конкурсу - сприяння творчого розвитку дітей навіть у такі буремні часи, а також заохочення юних митців поділитись зі світом своїм баченням майбутнього.

Частина отриманих організаційних (благодійних) внесків буде направлена на потреби ЗСУ 

Тема конкурсу. До участі у конкурсі приймаються роботи, які відображають та/або стосуються тематики конкурсу.

Роботи оцінюються за номінаціями:

  • Художній твір;
  • Листівка;
  • Читання вірша/тексту.

Вік

4+


Вартість

Базовий (електронний) формат: 60 грн
Преміум (друкований) формат: 235 грн


Посилання


Адреса

Київ
вулиця Богдана Хмельницького 51б