ІІ Всеукраїнський конкурс дитячо-юнацької творчості "Мандри у світі казок"

ІІ Всеукраїнський конкурс дитячо-юнацької творчості "Мандри у світі казок"


Освітній портал Алаба, за організаційної підтримки ТОВ «Освітній портал»ТМ https://op.ua, запрошує до участі у ІІ Всеукраїнському конкурсі дитячо-юнацької творчості "Мандри у світі казок".

Щороку, 20 березня, відзначається Всесвітній день казки. Казка - це чарівне віконечко до світу мрій та фантазій, цікавих зустрічей та неймовірних пригод, де зустрічається добро і зло, розум і мудрість, а головним героєм завжди стає той, хто мріє, вірить і ніколи не здається.

Казка - це веселий сміх та глибина відчуттів, які вона викликає в сердці кожного читача чи слухача. Казка навчає бачити красу у найпростіших речах, відчувати ніжність у дотиках слова і берегти найцінніше - наші мрії та фантазії.

Запрошуємо юних митців у чарівний світ казок та фантазій, де кожна творча робота стане часткою захоплюючої історії. Зображуйте ваші улюблені казкові персонажі, створюйте фантастичні істроії та діліться вашими неймовірними шедеврами з нами.

Минулого року наша команда організувала Всеукраїнський конкурс дитячо-юнацької творчості "Мандри у світі казок". Тоді ми отримали понад чотириста неймовірних робіт з усіх куточків України. 

Основна мета конкурсу - створення умов для культурного розвитку дітей, розкриття творчого потенціалу дітей та молоді, виховання художньо-естетичних смаків, популяризація різних видів творчої діяльності, сприяння збереженню національного мистецтва серед дітей та молоді, виявлення та розкриття молодих талантів.

Частина отриманих організаційних (благодійних) внесків буде направлена на закупівлю потреб ЗСУ та/або гуманітарну допомогу.   

Тема конкурсу. До участі у конкурсі приймаються роботи, які відображають та/або стосуються тематики конкурса.

Роботи оцінюються за номінаціями:

  • Малюнок;
  • Декоративно-прикладне мистецтво;
  • Фотографія;
  • Сучасне мистецтво;
  • Художній твір;
  • Листівка;
  • Читання вірша/тексту.

Коли

20 Березня - 30 Квітня, час: 00:00-23:59.


Вік

4+


Вартість

Базовий (електронний) формат: 75 грн
Преміум (друкований) формат: 230 грн


Посилання


Адреса

Київ
вулиця Богдана Хмельницького 51б