ІІ Всеукраїнський конкурс дитячо-юнацької творчості "Мій весняний дивограй"

ІІ Всеукраїнський конкурс дитячо-юнацької творчості "Мій весняний дивограй"


Освітній портал "Алаба", за організаційної підтримки ТОВ "Освітній портал"ТМ, запрошує до участі у ІІ Всеукраїнському конкурсі дитячо-юнацької творчості "Мій весняний дивограй".

Цікаві факти про весну:

Весна є періодом пробудження природи після зимового сну. Птахи починають співати, дерева розпускають бруньки, а квіти розцвітають.

Відбувається весняне рівнодення - це момент, коли схилення Сонця (його відстань від небесного екватора на північ або на південь) дорівнює нулю. У дні рівнодення тривалість дня на всій Землі, крім районів земних полюсів, майже дорівнює тривалості ночі.

Відбуваєься зміна тривалості дня - весною тривалість дня постійно збільшується, коли дні стають довшими, а ночі коротшими. Це природний сигнал для рослин і тварин розпочати активний період росту та розмноження.

Весною відбувається міграція птахів - багато видів птахів починають свою міграцію з теплих країв для літнього сезону.

Також відбувається міграція тварин - весною з теплих країв повертаються не лише птахи, а й звірі, наприклад, більшість кажанів віддає перевагу зимівлі в більш теплому кліматі.

Основна мета конкурсу - створення умов для духовного і культурного розвитку дітей, розкриття творчого потенціалу дітей та молоді, виховання художньо-естетичних смаків, популяризація різних видів творчої діяльності, сприяння збереженню національного мистецтва серед дітей та молоді, виявлення та розкриття молодих талантів.

Частина отриманих організаційних (благодійних) внесків буде направлена на закупівлю потреб ЗСУ та/або гуманітарну допомогу.   

Тема конкурсу. До участі у конкурсі приймаються роботи, які відображають та/або стосуються тематики конкурса.

Роботи оцінюються за номінаціями: Малюнок; Декоративно-прикладне мистецтво; Фотографія; Сучасне мистецтво; Читання вірша/тексту:

  • Малюнок (формат А4, А3; техніка виконання - фарби, олівці, фломастери тощо).  
  • Декоративно-прикладне мистецтво (формат А4, А3; техніка виконання - роботи з паперу/картону, вишивка, плетіння, лозоплетіння, витинання, пластилін, кераміка, бісероплетіння, гончарство, писанкарство, художній розпис, ковальство, народна/сучасна іграшка тощо). 
  • Фотографія (приймаються роботи присвячені тематиці конкурса).
  • Сучасне мистецтво (графічний дизайн, ілюстрація, комп'ютерна графіка, анімація, мультиплікація, графіті, боді-арт тощо).
  • Читання вірша/тексту:
  • приймаються роботи у відеоформаті, що виконані у формі зачитування напам'ять віршів/тексту, присвячених тематиці конкурса (вірш/текст може бути власного авторства). Тривалість відео: від 40 сек. до 5 хв. В заявці вставити посилання на відео. Посилання має бути сформоване з платформ Youtube, Facebook, Google диск тощо.

Коли

21 Березня - 2 Травня, час: 00:00-23:59.


Вік

4+


Вартість

Базовий (електронний) формат: 70 грн
Преміум (друкований) формат: 235 грн


Посилання


Адреса

Київ
вулиця Богдана Хмельницького 51б