Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

ІІ Всеукраїнський конкурс дитячо-юнацької творчості "Світлий Великдень"

ІІ Всеукраїнський конкурс дитячо-юнацької творчості "Світлий Великдень"


Освітній портал "Алаба", за організаційної підтримки ТОВ «Освітній портал»ТМ https://op.ua, запрошує до участі у ІІ Всеукраїнському конкурсі дитячо-юнацької творчості "Світлий Великдень".

Великдень для українців завжди був одним із найголовніших релігійних свят у році. Це перехідне свято, тобто його дата щороку змінюється. Цього року дата Великодня у православних і греко-католиків припадає на 5 травня, а у римо-католиків - на 31 березня.

Лише тільки подумаєш про це свято, одразу пригадуєш найсмачніші смаколики, які готує матуся до Великодня: яскраві крашанки, запашні паски з родзинками, духм'яний аромат яких заповнює усю хату. Заходиш на кухню, там мама вже стомлена, у неї на щоці борошно і ти хутчіш починаєш допомагати прикрашати паски та фарбувати крашанки, щоб потім прикрасити ними святковий стіл за яким збереться вся родина. А які у вас спогади пов'язані з цим святом? Освітній портал Алаба запрошує усіх бажаючих поділитися з нашою командою вашими родинними традиціями святкування Великодня.  

Основна мета конкурсу - створення умов для духовного і культурного розвитку дітей, розкриття творчого потенціалу дітей та молоді, виховання художньо-естетичних смаків, сприяння збереженню національного мистецтва та релігійних свят серед дітей та молоді.

Частина отриманих організаційних (благодійних) внесків буде направлена на закупівлю потреб ЗСУ та/або гуманітарну допомогу.   

Тема конкурсу - свято Великодня, традиції святкування. 

Роботи оцінюються за номінаціями: Малюнок; Декоративно-прикладне мистецтво; Фотографія; Сучасне мистецтво; Листівка.

  • Малюнок (формат А4, А3; техніка виконання - фарби, олівці, фломастери тощо).
  • Декоративно-прикладне мистецтво (формат А4, А3; техніка виконання - роботи з паперу/картону, вишивка, плетіння, лозоплетіння, витинання, пластилін, кераміка, бісероплетіння, гончарство, писанкарство, художній розпис, ковальство, народна/сучасна іграшка тощо).
  • Фотографія (приймаються роботи, присвячені тематиці конкурса).
  • Сучасне мистецтво (графічний дизайн, ілюстрація, комп'ютерна графіка, анімація, мультиплікація, графіті, боді-арт тощо).
  • Листівка: приймаються роботи, завантажені у форматі файлів JPG(JPEG)/PNG/ PDF/WORD/ZIP, що містять короткий текст (до 50 слів) та супроводжується зображенням або малюнком. 

Вік

4+


Вартість

Базовий (електронний) формат: 65 грн
Преміум (друкований) формат: 245 грн


Посилання


Адреса

Київ
вулиця Богдана Хмельницького 51б