Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Всеукраїнський конкурс дитячо-юнацької творчості "Листи майбутній Україні"

Всеукраїнський конкурс дитячо-юнацької творчості  "Листи майбутній Україні"


Освітній портал Алаба, за організаційної підтримки ТОВ "Освітній портал", запрошує до участі у всеукраїнському конкурсі "Листи майбутній Україні".

Підготувати роботу відповідно до вимог оформлення і дотримуючись теми Всеукраїнського конкурсу дитячо-юнацької творчості "Листи майбутній Україні"

Оплатити організаційний (благодійний) внесок за посиланням https://www.liqpay.ua/checkout/i2041304558 відповідно до обраного формату участі:

  • Базовий (електронний) формат - 75 грн. (електронний диплом учасника + електронна подяка куратору, надсилається за запитом куратора)
  • Преміум (друкований) формат - 185 грн. (друкований диплом учасника + медаль учаснику + друкована подяка куратору, надсилається за запитом куратора)

Відправка друкованих дипломів + медалей за форматом преміум (друкований) здійснюється через Нову Пошту за рахунок отримувача.
(В призначенні платежу обов'язково вказуйте ПІБ учасника тут https://nimb.ws/bdDfKN)

Заповнити реєстраційну форму на сайті та прикріпити роботу до неї. Роботу у номінації "Художній твір" необхідно подавати у формі тексту та прикріпляти у форматі pdf або word. Роботу у номінації "Листівка" необхідно подавати у формі зображень та прикріпляти у форматі  jpg (jpeg) або png.

Після перевірки, на вашу електрону адресу ми віправимо повідомлення про те, що робота була прийнята до участі у конкурсі. 

Частина отриманих організаційних (благодійних) внесків буде направлена на потреби ЗСУ.


Вік

4–16


Вартість

Базовий (електронний) формат : 75 грн


Телефон

+380 (97) 294 78 60


Посилання


Адреса

Київ
вулиця Богдана Хмельницького 51б