BREAK DANCE для дітей

BREAK DANCE для дітей


Відкритті групи з BREAK DANCE

 

Ми запрошуємо вас до групи, де ваша дитина набуде лідерських якостей, увійде в ритм і попрощається з невпевненістю!

Наші менеджери готові проконсультувати вас щодо цін та записати на пробне заняття!

Брейкінг або b-boying, який зазвичай називають брейк-дансом, – це стиль танцю, який з'явився як частина хіп-хоп-культури серед молоді Південного Бронкса (США) у 1970-х роках. Він є найвідомішим елементом танцю хіп-хоп. Брейк-данс дуже неструктурований та імпровізаційний танець, і розвинувся він із танцювального стилю, відомого як uprock.

Навіщо потрібно займатися брейкінгом?

Breakdancing – інструмент для самовираження та створення візуального мистецтва. Сьогодні це не просто вуличний танець, а цілий міжнародний спорт.

Заняття брейкдансом розвивають силу та гнучкість. Танець вимагає спритності, пластичності, балансу та значної кількості фізичної сили тіла. Найбільш фундаментальні рухи брейкінгу охоплюють все тіло, включаючи руки, грудну клітку, прес та ноги.

Якщо спочатку виявляти належну обережність, робити правильну розминку та розтяжку, брейкінг стане найкращою фізичною вправою для всього тіла. Заняття дадуть вам силу, витривалість, еластичність, зроблять ваші кістки менш сприйнятливими до злому. Це чудовий спосіб підтримання м'язів в ідеальній формі.

 


Коли

Вт 17:00, Пт 17:00.


Вік

10–12


Телефон

+380 (93) 170 11 37


Посилання


Адреса

Харків
пр. Гагаріна 20-А