"Англійська Хелен Дорон" Кривий Ріг

"Англійська Хелен Дорон" Кривий Ріг


Наш навчальний центр “Англійська Хелен Дорон” навчає англійській мові дітей від 3-х місяців та підлітків до 19 років

 

Ми є частиною міжнародної мережі, яка має 30-річний досвід успішного навчання більше 3-х мільйонів дітей у 36 країнах світу.

Ми навчаємо англійській, як рідній, створюючи мовне середовище. На заняттях звучить виключно англійська мова. Щоб кожна дитина мала достатньо часу і можливостей проявити себе, заняття проводяться в групах від 4 до 8 осіб.

Під керівництвом сертифікованого викладача міжнародного рівня діти знайомляться з новими словами через живе спілкування, творчість, веселі завдання, ігри та музику. Незнайомі слова і поняття учні розуміють з пояснення вчителя, в дії, на прикладах та за допомогою спеціально розроблених навчальних матеріалів.

Метод викладання та навчання Хелен Дорон базується на багаторічному досвіді та знаннях. Наш фокус на навчанні з задоволенням, невеликих групах, фоновому прослуховуванні та позитивній мотивації. Курси включають різні активності з урахуванням потреб різних стилів навчання. Наші матеріали є унікальними, оскільки містять авторські історії, пісні та відео, які заохочують до іноземної мови як рідної.

Наші стимулюючі та ефективні заняття в навчальному центрі доповнюються інноваційними іграми та мобільними додатками для сучасних дітей, які знайомі з гаджетами та люблять їх використовувати. Вони дозволяють дітям продовжувати навчання вдома, у зручний для них час і спосіб. Адже так учні краще запам'ятовують!
Контакти

+380 (68) 633 71 00
kriviyrig@helendoron.com


Посилання


Адреса

Кривий Ріг
просп. Миру, 44А, 3 поверх

Як дістатися?

зупинка Рембуттехніка, в приміщенні з Першим міським каналом. Боковий вхід зліва, третій поверх