Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

"5 Stars camp" - англійський табір з носіями мови у Карпатах

"5 Stars camp" - англійський табір з носіями мови у Карпатах


Англійський табір для дітей "Five Stars" запрошує хлопців і дівчат в Карпати на оздоровчий курорт Яремче.


Дітей чекає унікальний цілюще повітря Карпат, домашній комфорт, смачні та корисні страви Карпатської кухні, пізнавальні екскурсії, запальні дискотеки і, звичайно, море позитиву, радості та веселощів!

Учасники табору мають прекрасну можливість не тільки весело провести час і оздоровитися, а й підвищити рівень володіння англійською мовою в абсолютно ненав'язливій формі, граючи і спілкуючись з викладачами-носіями мови протягом усього дня. І, звичайно ж, катання на конях, командні ігри та квести нікого не залишать байдужими.

Діти знайдуть нових друзів, стануть учасниками театралізованих вистав, знімуть втому від шкільних буднів і отримають заряд позитивної енергії!


Розташування англійської дитячого табору в Карпатах

Літня програма табору FIVE STARS пройде на базі готельного комплексу, розташованого в 50-ти метрах від річки Прут і 500 метрах від водоспаду Пробій, в курортній зоні міста Яремче. Відпочинок в Яремче - це чисте гірське повітря і зміну неймовірної краси гірські пейзажі, чудово розвинена туристична інфраструктура і самобутня гуцульська культура.


Розміщення дітей у дитячому таборі в Карпатах

Розміщення дітей здійснюється за віковою і статевою принципом. Діти розміщуються по 2-4 людини в стильних європейських номерах.


Харчування на відпочинку в Карпатах

Харчування дітей організовано в ресторані комплексу. У раціон щодня входять свіжі овочі, фрукти, м'ясні, рибні страви, власна свіжа випічка, молочні продукти. Харчування 4-х разове збалансоване по меню: сніданок, обід, полуденок, вечеря.


Вивчення англійської мови в дитячому таборі "Five Stars"

Процес вивчення англійської мови в таборі FIVE STARS заснований на комунікативному методі. Діти занурюються в мовне середовище, спілкуються англійською мовою з однолітками, обговорюють цікаві для них теми, діляться своїми думками, ідеями та враженнями в більш вільній та невимушеній атмосфері.

Заняття проходять в групах по 8-10 чоловік по 2 години на день.

Заняття ведуть іноземні викладачі англійської мови, спілкування з якими не тільки корисно, а й дуже захоплююче! Викладачі розкажуть про свою країну, культуру, традиції, захоплення, кумедні ситуації, і найголовніше, що все це англійською мовою.

На заняттях діти грають в комунікативні ігри, співають англійські пісні, малюють, виконують творчі завдання. Крім занять, протягом дня діти чують живу англійську мову і тим самим мимоволі запам'ятовують англійські слова і вирази. Для участі в програмі приймаються діти з будь-яким рівнем володіння англійською мовою від початкового до високого. Англійська мова в таборі "Five Stars" доступна для розуміння кожної дитини і гармонійно поєднується з відпочинком і розвагами.


Безпека дітей

Вся територія табору повністю огороджена, у вечірній і нічний час освітлена і цілодобово охороняється. На території табору знаходяться відеокамери. Діти відпочивають, грають і розвиваються в міні групах-загонах, сформованих за віком дітей (10 осіб). За кожним загоном закріплений 1 вожатий, який постійно несе відповідальність за життя і здоров'я дітей. Купання дітей в озері і в басейні відбувається організовано, під пильною увагою і керівництвом досвідчених вожатих і інструкторів.


Трансфер дітей по маршруту залізничний вокзал Київ - Дитячий табір "Five Stars" - залізничний вокзал Київ здійснюють педагоги табору "Five Stars".


Заїзди

1 зміна: 04.07 - 13.07.19

2 зміна: 16.07 - 25.07.19

3 зміна: 29.07 - 07.08.19


Послуги, що входять у вартість перебування в таборі "FIVE STARS":

 • 2-4-місне проживання в стильних європейських номерах зі всіма зручностями;
 • 4-разове харчування (сніданок, обід, полуденок, вечеря);
 • практичний курс розмовної англійської (2 години на день);
 • англомовна розвиваюча програма з подолання мовного бар'єру - все англійською;
 • інтелектуальні ігри та майстер-класи;
 • щоденна розважальна програма на англійській мові;
 • 2 екскурсії (екскурсія по м.Яремче, водоспади Пробій і Гук, скелі Довбуша; екскурсія на курорт Буковель);
 • цілодобова робота відповідальних і досвідчених педагогів;
 • медична страховка;
 • wi-fi в таборі;
 • фото і відео-звіт на сайті табору.

Додатково оплачується:

 • Проїзд ж.д.транспортом + автобус Київ-табір-Київ.
 • Вхід в туристичні об'єкти, додаткові атракціони та екскурсії.
 • Особисті витрати дітей.


Забронювати місце в таборі можна на сайті https://5starscamp.com/onlajn-zayavka?view=form​


Канікули з англійською мовою в Карпатах подарують вашій дитині радість спілкування і самовираження, підвищать знання англійської мови і залишать незабутні враження!


Вік

7–16


Вартість

Вартість зміни: 12850 грн


Телефон

+380 (99) 254 61 01
+380 (67) 610 94 77
+380 (63) 55 20 200


Посилання


Адреса

Яремче
м. Яремче, Івано-Франківська обл.