Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Art&Fashion: від 20-х до 20-х в ТРЦ "РайON"

Art&Fashion: від 20-х до 20-х в ТРЦ "РайON"


Запрошуємо споглядати присвячену історії моди виставку! ТРЦ РайON презентує - дітям про мистецтво: Art&Fashion: від 20-х до 20-х.


Розвиток трендів яскраво відображений на стендах у вигляді справжніх витворів мистецтва різних епох. Арт-об’єкти відомих художників та професійних фотографів, представлені на виставці, презентують лінійність змін модних трендів упродовж століття.

Цікаво, що кожен стенд відображає відповідні стилі як жіночого та чоловічого, так і дитячого сегментів. Розглядаючи їх, можна зрозуміти, який модний шлях пройшли сукні, костюми, аксесуари, головні убори та дитячі іграшки впродовж 100 років: від 20-х минулого століття до сьогодення.

Центральні світлини на кожному стенді – це цьогорічні актуальні моделі від брендів COLIN'S, VOVK, MIDA, SharMan, True Tannery, Urban Planet Streetwear та Будинок іграшок - стильні, яскраві, привабливі, трендові, які є уособленням кращих варіацій цьогорічної fashion індустрії.

До підбору фото та картин у ТРЦ "РайON" підійшли ретельно як із культорологічної, так і з модної ретроспективи. Наприклад, на стенді про жіноче взуття розміщені зображення у різних стилістиках: Піно Дені "Танець фламенко" із монреальського музею, Мередіт Фремптон "Маргарита Келсі" із лондонської картинної галереї, фото Мерлін Монро на зйомках фільму "Ніагара" тощо.

Мода нарощує свій потенціал, розвивається одночасно циклічно та лінійно, стає доступнішою та практичнішою. Велкам споглядати та удосконалювати свій власний стиль, вивчаючи пропозиції сучасних брендів.


Вік

3+


Телефон

+380 (44) 569 67 08
+380 (67) 408 17 97


Посилання


Адреса

Київ
вул. Миколи Лаврухіна, 4