Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Cool School! І ніякого навчання

Cool School! І ніякого навчання


Cool school! І Ніякого навчання» - новий соціальний проект в ТРЦ «РайON»

30 вересня в ТРЦ «РайON» стартує новий соціально-освітній проект «Cool school! І Ніякого навчання». Ідея проекту в тому, щоб на просторі торгово-розважального центру надати можливість педагогам Деснянського району провести авторські творчі майстер-класи. Формат занять - edutainment (від англ. Освіту і розвага - education і entertainment)

З цією ідеєю команда ТРЦ «РайON» звернулася до Управління освіти Деснянської адміністрації ще влітку і отримала позитивний відгук. Педагоги також підтримали проект, адже у кожного вчителя є свої напрацювання чому навчити і як взаємодіяти з дітьми, крім шкільної інваріантної програми.

«Мета даного проекту - розвивати креативне мислення у дітей разом з улюбленими вчителями. А у педагогів на просторі - свобода творчості і edutainment. В центрі забезпечать усіма необхідними матеріалами, здійснять комунікаційну підтримку і зроблять все можливе, щоб мотивувати дітей розвиватися і пізнавати світ», - зазначає Олена Обухівская, PR менеджер Arricano.

Заняття в ТРЦ «РайON» будуть проходити щосуботи. Жителі Троєщини вже звикли, що в цей час в торгово-розважальному центрі проходять різнопланові креативні дитячі активності - театральні виступи, арт-виставки, творчі майстер-класи, презентації книг.


Коли

Сб 12:00.


Вік

5+


Вартість

Безкоштовно


Телефон

+380 (44) 569 67 08
+380 (67) 408 17 97


Посилання


Адреса

Київ
вул. Миколи Лаврухіна, 4