Арт-Фест ОдесаРозташований в курортній зоні Затока, одному з найбільш екологічно чистих місць на Чорноморському узбережжі, літній дитячий табір "АРТ-ФЕСТ ОДЕСА" - ідеальне місце для дитячого літнього відпочинку.


Розташування поєднує в собі - простір, тепле море, яскраве сонце, шикарний пляж шириною більше 100 метрів з чистим дрібним піском, а також віддаленість від індустріальних центрів і повна відсутність промислових підприємств. Пологе дно власного пляжу табору створює прекрасні умови для купання.

Відкриття табору - літо 2017 року. 4 нових корпусу на 244 місць. На території табору - дві артезіанські свердловини, власні очисні споруди, автономне електропостачання, цілодобова охорона, кінозал, сцена, майданчик для дискотеки, гостьова парковка, багаття і багато іншого.

У дитячому таборі "АРТ-ФЕСТ ОДЕСА" зручностей проживання і дозвілля дітей приділяють особливу увагу, тому що справжній відпочинок - комфортний відпочинок. Фізичний простір і духовна атмосфера табору створюють всі умови для оздоровлення, розваг і самореалізації дитини.


Контакти

+380 (67) 740 11 08
art.fest.odessa@gmail.com


Посилання


Адреса

Одеса
Тираспольська вулиця, 27/29