Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Карпатський табір "Їжаки-мандрівники"

Карпатський табір "Їжаки-мандрівники"


Незабутні канікули у  Карпатах!  Відпочинок, розваги, майстрування, мандри, кіно  - креативна програма від професіоналів!

 

"Їжак" із задоволенням повідомля про початок підготовки до 12-го сезону щорічної оздоровчо-пізнавальної, розважальної програми для дітей та підлітків "Розумні канікули". Знову в гори!

На прохання ЇЖакіВ табір знову їде до садиби ЦаряГори! Згадати та поцікавитися, як там відпочивали раніше, можна за посиланням.

Але! В цьому році буде цілий місяць задоволень!

  • 2 заїзд - 22.07.17 - 05.08.17

На час зміни заїздів діти можуть залишатися у таборі з вихователями!

Де і в яких умовах? Табір розташовано у лісі на висоті 700 метрів! Поселення в дерев'яних котеджах-срубах (є душ з гарячою водою, туалет). Їжа винятково натуральна та екологічна! Діти будуть купатися в гірських річках та водоспадах (150 метрів від табору). Є майданчик, обладнаний спортивним знаряддям та футбольно-волейбольне поле!

Що будуть робити?

  • Походи, бесіди та співи біля багаття, польова кухня, полювання на гриби та ягоди, спортивне орінєнтування тощо.

  • Вчитися любити навколишній світ, природу в її безмежних проявах!

  • Знайомитись зі своїм тілом, развивати здібності відчувати та проявляти почуття та емоції через рух та танок. Знімуть м'язові та емоційні блоки, розвиватимуть тілесне сприйняття та розуміння себе. Слухати музику створену людиною та музику природи!

  • За допомогою вправ з акторськоі майстерностії отримають навички мислити образно, грамотно висловлювати свої думки, повноцінно спілкуватися та вирішувати конфлікти з однолітками! Розвинуть комунікативні навички та сформують особистість через ігрові сюжети та театр.

  • Квест. Прояви у команді! Розвиток витривалості, кмітливості, довіри до партнерів. Навчаться вигравати та програвати, вибачати недоліки один одного! Вивчать свої можливості!

  • Майстерні. Розвинуть навички роботи та виготовлення виробів з тканини, вовни, глини, дерева, металу. Столярна майстерня, а також виготовлення прикрас зі скла, бісеру, тощо під керівництвом справжніх майстрів!

  • Оздоровлять тіло та загартують дух! Оздоровчі методики профілактики та відновлення зору, слуху, зміцнення хребта, підвищать імунітет! Групові та індивідуальні заняття з арт-терапіі, психокорекція поведінки та рис характеру.

 

Інформація про реєстрацію:

Реєстрація на будь-який заїзд відбувається до 01.06.17 за телефоном +38 (067) 761-43-40.
Вік

6–16


Вартість

Путівка + трансфер з Кривого Рогу й Києва: 7250 грн (У вартість путівки входить безпосередньо сама путівка (6250 грн) і організований трансфер (1000 грн))


Телефон

+38 (067) 761 43 40


Посилання


Адреса

Вижниця
місто Вижниця, Вижницький район, Чернівецька область

Як дістатися?

Організований трансфер з Кривого Рогу та Києва