Арт-завод Mechanica

Арт-завод Mechanica


Арт-завод "Механіка. Інша Земля - ​​це креативне простір в Харкові, розташоване в цехах колишнього паровозобудівного заводу кінця XIX століття (20 000 м2)


Завод почав свою дорогу з важких відновлювальних робіт в 2016 році.

З кожним роком ми облагороджуємо величезну заводську територію, відновлюємо старовинна будівля (1895 року побудови) і створюємо нестандартні дизайнерські рішення в інтер'єрі. Ми "консервуємо" заводську історію і розвиваємо сучасну культуру.

Мета проекту - створити єдине місце для втілення творчості і незвичайних ідей, що об'єднує молодих і талановитих людей. Тут знайдеться місце для художників, фотографів, театралів, музикантів, скульпторів, дизайнерів режисерів, спортсменів і діячів мистецтва. А заводський антураж, індустріально-лофтового стиль інтер'єру, загадкові механічні скульптури і технологічних елементи будуть сприяти творчому настрою і генерації нових ідей.

Ми прагнемо створити для харків'ян єдине місце з комфортними умовами та широким спектром можливостей для творчості, втілення найсміливіших і незвичайних ідей, масштабних проектів, розвитку і росту креативних індустрій в Україні.
Контакти

Тел. для справок +380 (50) 5 110 210 (звонки принимаются с 10:00 до 19:00, выходной: Пн.)
artzavod.mechanika@gmail.com


Посилання


Адреса

Харків
вул. Плеханівська, 126-м

Як дістатися?

ст. метро "Завод імені Малишева"