Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Фотовиставка "Татусі у фокусі"

Фотовиставка "Татусі у фокусі"


До Міжнародного дня передчасно народженої дитини, який відзначається щорічно 17 листопада, всіх охочих запрошують відвідати найтеплішу та найніжнішу фотовиставку цієї осені та зими - "Татусі у фокусі".


Для кожної дитини її тато - найсильніший і, водночас, ніжний, турботливий, який завжди захистить і зігріє своїм теплом та любов'ю. Саме тому виставка об'єднає роботи українських фотографів, які знімали сім'ї, і, зокрема, татусів з передчасно народженими малюками під час перебування у відділеннях виходжування недоношених малюків та практикування методу "кенгуру".

Під "кенгуру" розуміється тісний фізичний контакт шкіра-до-шкіри між дітьми перших тижнів життя і їх батьками. Суть методу полягає в тому, що дітей щодня, від одного до декількох годин в день, викладають на відкриту поверхню грудей мами або тата.


Фотопроект має на меті стимулювати раннє залучення татусів до виходжування передчасно народжених дітей у перинатальних центрах та пологових будинках України, адже:

  • Таке залучення зміцнює психоемоційний та фізичний зв’язок між батьком та дитиною.
  • Чоловіки раніше починають відчувати відповідальність за дитину і сім’ю в цілому.
  • Спільний догляд за дитиною покращує й зміцнює подружні взаємовідносини.
  • Тато стає більш компетентним в догляді за малюком.
  • Мама психоемоційно стає спокійніша, відчуваючи підтримку чоловіка, що в подальшому впливає на більш швидке виходжування малюка.
  • Тато в ролі "батька-кенгуру" краще розуміє свою дитину та її потреби.
  • Малюк при цьому отримує необхідну для нього мікрофлору батька.
  • Участь тата у догляді за методом кенгуру формує стійку прихильність між ним та дитиною, яка проявляється протягом довгих років.


Урочисте відкриття фотовиставки "Татусі у фокусі" відбудеться 17 листопада о 12:00. Під час відкриття будуть присутні герої виставки: сім'ї із дітьми, які народились передчасно і пройшли непростий шлях виходжування всі разом.


Вік

0+


Посилання


Адреса

Київ
Мистецький Арсенал, вул. Лаврська 12