Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Фестиваль морозива у Мануфактурі

Фестиваль морозива у Мануфактурі


Чи є щось смачніше порції морозива? Так, ще більше морозива! 

27 та 28 липня розтопіть нудьгу в найкращих смаках найулюбленішого, the best десерту на третьому Щорічному Фестивалі Морозива в аутлет-містечку "Мануфактура"!

Це просто феєрична подія, яка змусить покинути всі справи та вирушити за гастрономічним задоволенням і позитивними враженнями!

Розважальна програма для дорослих та дітей з 12:00 до 18:00 від театральної студії "ASSOL" - аніматори, конкурси, творчі майстер-класи та блиск - тату.

  • 13:00 – майстер-клас з приготування корисного морозива від студії Le Krendel. Навчимося готувати суперсмачне базилікове морозиво та ягідний айс-смузі без цукру.

Від резидентів - студії Арт-Іллюзіон:

  • О 14:00 – шоу мильних бульбашок та о 15:00 – шар-сюрприз
  • О 16:00 – кріо-шоу від Лабораторії божевільних вчених Лаборатория Сумасшедших Учёных

Також протягом 2-х днів вас розважатимуть жонглери на моноциклах та ходулісти.

Учасники фесту – Три Ведмеді, MONACO Ice Cream Monaco, Морозиво "Рудь", Хрещатик пломбір, Умка - Кафе з морозивом, FRICE, Валь-де-Валь, Jolly - італійське морозиво, il gelato, тайське «смажене» морозиво Coco Cream, Мороженко ROLL, мигдальне морозиво в кокосі, італійське джелато різних смаків, натуральне та корисне – і це тільки початок. Ще більше морозива, ще більше розваг та веселощів абсолютно для всіх гостей – все заради найкращого та найсмачнішого відпочинку! Ми вразимо гостинністю та суперовими подарунками!

Ласощі, які повертають дорослих у дитинство, а малечі дарують справжню насолоду та радість.

Вхід вільний!


Вік

0+


Вартість

Безкоштовно


Телефон

+380 (44) 200 99 09


Посилання


Адреса

Київ
Обухівське шосе-2, буд. 2 с. Ходосівка, Київська область