Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Halloween Party в Мануфактурі

Halloween Party в Мануфактурі


Вирушайте 27 та 28 жовтня на Halloween Party в аутлет-містечко "Мануфактура"!


З 12:00 до 18:00 для вас:

  • Театральна інтерактивна шоу-програма "Гості з Трансільванії". Замок Бран, який зараз іменують замком Дракули, знаходиться в Румунському місті Трансільванія. Костюмована постановка для дітей та дорослих перетворить найстрашніші жахи у реальність. Це не просто вистава, станьте героєм постановки, яка вражає сюжетом. 
  • Майстер-клас із розпису гарбузів рідким акрилом – весела та по-справжньому творча справа. Всі звикли до стандартних світильників Джека. Так, це звісно класно, але час спробувати свої сили у розписі гарбузів акриловою фарбою. Це значно цікавіше, спробуйте самі! Вам сподобається. 
  • Сучасна фішка свята – найстрашніший макіяж! Зробіть моторошний Makeup у монстро-візажистів та вперед на Halloween Party.
  • 13:00 – ZOMBIE BATTLE від команди брейк-школи Deep CUT. Ви зможете прийняти участь в ньому та вивчити круті рухи. Відривайтесь як ніколи раніше та запалюйте вечір на 100%!
  • 14:00 – експериментальна дитяча програма "Школа Хогвартс" від Території експериментів та відкриттів "Еврика" – та сама школа, в якій навчався магічним речам Гаррі Поттер. Буде, як завжди, неповторно круто, адже така хімія – це захоплива наука для всіх.
  • 17:00 – костюмована вечірка "Бал нечисті" – для всіх дітей в маскарадних костюмах солодкі подарунки.
  • Ярмарок аксесуарів для оригінальних людей. Додайте неповторний елемент для створення святкового образу, вражайте та зачаровуйте своєю красою.


Сповнене сюрпризами аутлет-містечко "Мануфактура" чекає гостей 27 та 28 жовтня!

Вхід вільний!


Вік

0+


Вартість

Безкоштовно


Посилання


Адреса

Київ
Обухівське шосе-2, буд. 2 с. Ходосівка, Київська область