Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Halloween в Мануфактура Outlet Village

Halloween в Мануфактура Outlet Village


28 та 29 жовтня аутлет-містечко "Мануфактура" запрошує на веселе та наповнене розвагами свято вовкулак, вампірів та усілякої нечисті – Halloween!

У ці дні містечко перевтілиться на містичне та жахливе місце, вуличками якого пройде парад "Нечистої сили". Страшенно цікаво та захоплююче буде як дітям, так і дорослим!

Програма:

  • З 12:00 до 18:00 - імпровізаційне театральне шоу "Дракула&компанія"
  • З 13:00 до 14:00 - експериментальна дитяча програма "Школа Хогвартс" - та сама школа, в якій навчався магічним речам Гаррі Поттер, від Території експериментів та винаходів Эврика
  • З 15:00 до 16:00 - наукові експерименти тільки для дорослих, уроки про те як "замітати сліди". Приготування розчину для знищення небажаних предметів та "людської плоті", по слідам героїв серіалу Breaking Bad
  • З 16:00 до 18:00 - Бал "нечистої сили" - кожен зможе приєднатися, прийшовши в костюмі "нечисті".

Спеціально запрошені професійні зомбі-візажисти.

Ярмарок ексклюзивних аксесуарів, диво-творіння для оригінальних людей. Це унікальна можливість придбати неповторний елемент для створення святкового образу.

Одягайте свої найстрашніші костюми та завітайте на Halloween Party. Приєднуйтеся до монстрів, не соромтеся, відривайтеся та запалюйте вечір на 100%! Для всіх гостей в тематичних образах солодкі подарунки.

Вхід вільний!


Вік

0+


Вартість

Безкоштовно


Посилання


Адреса

Київ
Обухівське шосе-2, буд. 2 с. Ходосівка, Київська область