Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Сімейне свято шоколаду в МануфактуріАутлет-містечко "Мануфактура" напередодні Дня Закоханих запрошує 10 та 11 лютого на "Сімейне Свято Шоколаду".

Разом із кулінарною студією "Картата Потата" та Дашею Малаховою для любителів шоколаду підготували багато розваг. Буде цікаво усім, як дорослим, так і дітям.

Кулінарний музей – експозиції "Шоколадна фабрика", "Сіль та цукор із різних куточків світу", "Бібліотека спецій". Саме тут буде можливість скуштувати справжні какао-боби, занурити руки в какао, дізнатись, як "товаришують" сіль та шоколад, покуштувати цукор із різних куточків світу та дізнатись все про різноманітні спеції.

Дитячі кулінарні майстер-класи – будете готувати шоколадний брауні з професійним шеф-кухарем. Початок о 12:30, 14:30, 16:30.

А для дорослих цікаві факти та секрети про шоколад на лекції-дегустації від супервумен, турботливої матусі та чарівної жінки – Даші Малахової. Початок о 13:00.

Для любителів солодощів на ярмарку будуть представлені шоколадні ласощі, спеціально зроблені для свята кондитерськими та майстернями авторського шоколаду.


Незабутні вихідні з присмаком шоколаду – це реальність, яку можна відчути лише в аутлет-містечку "Мануфактура" 10 та 11 лютого з 12:00 до 18:00!


Вхід до кулінарного музею та на дитячий кулінарний майстер-клас для сім’ї 20 грн - всі кошти підуть до фонду "Отчий дім".


Вік

0+


Вартість

Вхід до кулінарного музею та на дитячий кулінарний майстер-клас для сім’ї: 20 грн


Телефон

+380 (44) 200 99 09


Посилання


Адреса

Київ
Обухівське шосе-2, буд. 2 с. Ходосівка, Київська область