Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Тренінг для жінок від Baby Club

Тренінг для жінок від Baby Club


Baby Club запрошує 25 лютого о 12:00 відвідати арт-терапевтичний тренінг для жінок з Оленою Барбул "Скинь тягар минулого, звільни місце для щастя".

 

Олена Барбул - Сертіфіціровнний тренер, ведуча тренінгових та розвиваючих програм з арт-терапії, психолог, член Східноукраїнської асоціації арт-терапії, інструктор медитації і йоги, хендмейдер, художниця.

Тренінг з арт-терапії - це чудова можливість отримати позитивний результат за короткий проміжок часу.

Цей тренінг створений спеціально для жінок, він включатиме практику релаксації та практичні заняття декількома видами арт-терапії. Якщо в вашому житті є неприємні емоції, переживання, думки, хвороби від яких ви б хотіли звільнитись, приходьте та працюйте над цим. Жінки будуть працювати з фарбами та глиною, глина має цілющі якості та є природнім сорбентом, робота з глиною глибоко заспокоює, позбавляє від негативних емоцій та переживань, також наповнює відчуттям умиротворення. Звільняючись від непотрібного, створюється простір в якому зароджується щастя, спокій, світло та любов.

 Цей тренінг може допомогти вам:

  • звільнитись від небажаних переживань пов’язаних з минулим,

  • побачити інші сторони ситуації, яка вас турбує,

  • трансформувати образу, гнів, втому та інші обтяжуючі вас почуття та емоції, на легкість та прощення, звільнивши таким чином місце для нових подій та щастя в вашому житті.

Арт-терапія - це творчі методики, які засновані на різних видах творчості, що направлені на гармонізацію, оновлення та зцілення вашого психо-емоційного та фізичного здоров’я.

Якщо людина змінює себе з середини, зміни з зовні неодмінно відбуваються. 

Після тренінгу ви можете отримати безкоштовну консультацію психолога арт-терапевта!

Зареєструйтеся до 14 лютого та отримайте знижку 20% - +38 (067) 505-43-33.

 

Пр. Чорновола, 67г (ТЦ "ІнтерСіті", 4 пов.)


Вік

Батькам


Вартість

Вартість : 300 грн (Попередня реєстрація обов'язкова)


Телефон

+38 (067) 672-63-13


Посилання


Адреса

Львiв
проспект Чорновола, 67б ; вулиця Шевченка, 313 (Рясне, "Електрон"); вулиця Вашингтона, 8 (ТЦ "Рукавичка"); вулиця Переяславська, 19/1; Левандівка, вул. Широка (Доробок 36А) ; м. Дрогобич, вул. Гончарська 11; м. Новояворівськ, ТЦ «Янтар»; м. Винники, вул. Галицька 23; м. Пустомити, вул. Грушевського, 25