Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Дитячий садок "BABYLAND"Приватний заклад дошкільної освіти "BABY LAND"


Дитяча країна "BABY LAND" запрошує діток у свій простір. 
Дитячий садок "BABYLAND" щиро вітає маленьких вихованців у світі неймовірних відкриттів та цікавого навчання.
Саме тут відбувається не просто надання освіти, а й формування особистості. 

Дошкільний заклад логопедично—корекційного спрямування — кожна дитина має змогу відвідувати сучасні, цікаві заняття з логопедом та психологом. 
"BABY LAND"  це — дбайлива опіка про кожного малюка дитячої країни, адже кожен малюк розвивається власним темпом, а ми намагаємось врахувати усі індивідуально-вікові особливості та потреби.

В "BABY LAND" вчать діток не лише тому, як виражати свої емоції, а й як готуватись до серйозного кроку – шкільного життя. Якісна підготовка до школи гарантує, що кожен випускник "BABYLAND" з легкістю адаптується до навчання в школах України та закордоном.

Заняття з англійської мови – це не лише вивчення словникового запасу, але і практика спілкування в ігровому середовищі. Тут діти вчаться не лише мові, але і навичкам спілкування, розвиваючи свою комунікативну компетентність.

У "BABYLAND" впевнені, що мистецтво розвиває кращі якості дитини. Музичні заняття та хореографія не лише формують естетичний смак, але й сприяють розвитку слуху, почуття ритму та координації рухів.
В "BABY LAND" світлі, комфортні, просторі та сучасні приміщення організовані та обладнані з врахуванням вікових особливостей малюків.
Також у садочку є зручне, комфортне сховище, де дітки не тільки перебувають під час повітряних тривог, а й сплять під час тихої години.

Команда "BABYLAND" створює особливий світ для дітей, наповнений турботою, веселощами та навчанням. 
"BABY LAND" - кращий вибір люблячих батьків, які хочуть забезпечити своїм діткам гідну освіту, виховання і максимальний комфорт. Тож запрошуємо вас стати частиною нашої родини "BABY LAND" та відкривати світ разом.


Вік

0+


Телефон

+380 (96) 210 77 01
+380 (66) 447 93 44


Посилання


Адреса

Рівне
вул. Вячеслава Чорновола, 91х