Ягідна країна "BerryLand"Ягідна країна "BerryLand" розташувалася в екологічно чистому районі Дніпропетровської області.


Тут активно розвивається фермерське господарство Ягідний Дар, що спеціалізується з виробництва ягідних культур. Процес вирощування, якість продукції відстежується передовою консалтинговою компанією Delphy (Нідерланди). Полуниця, малина, лохина, виноград, аґрус, смородина – далеко не повний перелік культур, який тут можна зустріти.

Окрім фермерства, ягідна країна "BerryLand" - це унікальний освітньо-розважальний проект, який не має аналогів в Україні.

Надає такі послуги:

Дитячі екскурсії в ягідну країну – справжні пригоди для дитини! Подорожі ягідними полями здійснюється на оригінальному транспорті. Паровозик дивує малюків, тішить підлітків, переносить у безтурботний світ дитинства дорослих. Пізнавальна частина екскурсії адаптована під вік гостей:

  • екскурсії для дошкільнят занурюють в атмосферу справжньої казки, діти подорожують полуничними площами, виноградними алеями, малиновими річками та смородиновими вуличками;
  • екскурсія для школярів містить більше практичних знань з біології, хімії та природознавства;
  • для студентів та дорослих відвідувачів тут припасена програма, що демонструє практичну реалізацію бізнес-процесів та основ підприємницької діяльності.

Сімейний відпочинок в різноманітних варіаціях, який примітний не лише своєю розважальною програмою, а й корисною інформацією про фермерське господарство та агрономію.

Святкування дня народження, проведення весіль, корпоративів та свят для майбутніх мам.


Контакти

+380 (50) 362 40 25
+380 (97) 859 85 21
+380 (63) 454 24 27
berryland2015@gmail.com


Посилання


Адреса

Дніпро
с. Євецько-Миколаївка