Бібліотека на ПоштовійЦентральна бібліотека розташована в історичному центрі міста на одній зі старіших вулиць – проспекті Поштовому в будівлі, спроектованій відомим криворізьким архітектором Василем Суманєєвим у 1955 році.

 

Саме в Центральній бібліотеці найбільший книжковий фонд, що налічує понад 100 тисяч примірників книг та періодичних видань. У фонді зберігаються майже всі видання різних часів про Кривий Ріг, його історію та сьогодення. Щорічно бібліотеку відвідують понад 6 тис. читачів.

У бібліотеці реалізується низка проєктів: «Співпраця поліцейських, громади та курсантів заради безпеки неповнолітніх» спільно з освітніми закладами та поліцією міста; працює клуб з безкоштовного вивчення англійської мови «Speed English», дебатний літературний клуб для активної молоді «Debate with KR» та інші. Майже всі презентації книг відомих криворізьких авторів, а також літераторів з інших міст України, проходять саме в Центральній бібліотеці.

Завдяки партнерству міста та компанії «Метінвест» Центральна бібліотека перетворилася на сучасний, культурно-просвітницький центр.


Час роботи

Пн–Нд 09:30–18:00.


Квитки

Безкоштовно


Контакти

+380 (96) 340 36 12
serving.kzk@ukr.net


Посилання


Адреса

Кривий Ріг
просп. Поштовий, 40